فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 12 مهر 1396 - آلیک آنلاین

جبرئیل نوکنده مدیرکل موزه ملی ایران اعلام کرد: براساس توافق دو موزه برای برگزاری نمایشگاهی مشترک در ایران، ۱۰۳ شیء ازمجموعه آثار فرهنگ و تمدن کهن ارمنستان به ایران وارد شد. این آثار مربوط به هزاره چهارم تا سده یکم پیش از میلاد است و قرار است در نمایشگاه «ایران و ارمنستان: خاطره یک سرزمین» از ۲۵ مهر ماه در موزه ملی ایران گشایش یابد و تا ۲۷ دی ماه برپاست.

Published in فرهنگ و هنر

گارو پایلان با اشاره به این که مادربزرگ او از نجات یافتگان نسل کشی ارامنه بوده و با آرزوی اجرای عدالت این جهان را ترک کرده است، افزود: "همه ما به این واقعیت باور داریم که جنایت های بی کیفر مانده جنایت های جدیدی پدید می آورند."

Published in سیاسی

در این مراسم، از طرف جامعه ارمنیان ایران، کشیش گریگوریس نرسیسیان، 12 خانواده شهید ارمنی و اعضای تشکل پاسداشت ارزش های دفاع مقدس جامعه ارامنه ایران نیز حضور داشتند.

Published in اجتماعی

کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: محوری ترین موضوع در اخلاق مسیحی و اخلاق انجیلی عدالت است. عدالت تنها محوری از محورهای اخلاق نیست بلکه ندا و دعوتی برای به هم پیوستن همه بشریت است.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری ترکیه تا ساعتی دیگر در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد.

Published in سیاسی

سیدکاظم سجادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با سرلشکر واهرام شاهینیان، رئیس سرویس ویژه بازپرسی جمهوری ارمنستان ملاقات نمود.

Published in اجتماعی

کارلوس پیگدمون گفت منقطه خودمختار کاتالونیا طی چند روز آینده استقلال خود از اسپانیا را اعلام خواهد کرد.

Published in سیاسی

فیلم «موریانه» گفته می‌شود که تجربه‌ای متفاوت به لحاظ نوع ساختار در خود دارد، در راستای این فرم بخصوص، کل فیلمبرداری آن در ۵ روز انجام شده است.

Published in فرهنگ و هنر

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همه پرسی درشمال عراق، یک اشتباه راهبردی بود که برغم نصیحت ها انجام شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։