فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 10 آبان 1396 - آلیک آنلاین

علی مرادخانی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهدای تمامی آثار لوریس چکناواریان به موزه موسیقی، سرآغازی برای راه اندازی بانک نت موسیقی در ایران است.

Published in فرهنگ و هنر

رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران و رییس ستاد ارتش روسیه در دیداری درباره دیپلماسی دفاعی، با یکدیگر گفت و گو و در زمینه کمک به جبهه مقاومت روسیه و مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 10 آبان 1396 14:37

پوتین وارد تهران شد

ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه برای شرکت در نشست سه جانبه ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان بعدازظهر امروز وارد تهران شد.

Published in سیاسی

ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه ضمن تاکید بر پایبندی همه طرف ها به برجام اظهار داشت که این توافق را باید جدا از سایر موضوعات مربوط به ایران در منطقه در نظر گرفت.

Published in سیاسی

هدر نوئرت، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تایید این که ایران درخواست ترامپ برای گفت و گو با دکتر روحانی را در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد رد کرده است، از توضیح بیشتر در این زمینه خودداری کرد.

Published in سیاسی

سید عباس عراقچی رییس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: اجازه نخواهیم داد توافقی که بین المللی و مورد توافق شورای امنیت سازمان ملل است و منافع و دستاوردهای زیادی برای ملت ایران به دنبال داشته با سیاست های خصومت آمیز آمریکا خدشه دار شود.

Published in سیاسی

حیدرالعبادی نخست وزیر عراق هر گونه اداره مشترک گذرگاه های مرزی با تشکیلات منطقه شمال کردستان عراق را رد کرد و گفت: آنچه برخی رسانه های کردی در این مورد می گویند خلاف واقع است.

Published in سیاسی

آراتاشس تومانیان، سفیر ارمنستان گفت: امسال بیش ازصد هیات از استان های مختلف ایران به ارمنستان سفر کردند و ما در این سفرها به دنبال فراهم کردن کسب و کار و تولید مشترک هستیم.

Published in اقتصادی

آرتاشس تومانیان، سفیر جمهوری ارمنستان در ایران گفت: صنایع غذایی، گردشگری، انرژی های برگشت پذیر و نیز صنعت طلا و جواهر زمینه هایی هستند که کشور متبوعم می تواند در آنها با خراسان رضوی فعالیت کند.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։