فا
Items filtered by date: یکشنبه, 22 اسفند 1395 - آلیک آنلاین
یکشنبه, 22 اسفند 1395 14:28

آبگیری تالاب هورالعظیم

Published in عکس منتخب

معاون وزیربهداشت با اشاره به اینکه علت ۳۵ درصد سرطان‌ها چاقی است، درباره مصرف چای داغ که یکی از مهمترین عوامل خطر بروز سرطان مری است، هشدار داد.

Published in اجتماعی

وزیر دفاع افزود: تانک کرار با توجه به ویژگی‌های خاصی که برای آن پیش‌بینی شده در زمره ی پیشرفته‌ترین تانک‌های دنیا به شمار می‌رود و قادر است نیازمندی‌های نیروهای مسلح را در این حوزه به نحو مطلوبی تامین کند.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه کشورمان با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و برنامه تعدادی از هم‌وطنان جهت سفر به ترکیه از آنها خواست در جریان این سفر احتیاط لازم را داشته باشند.

Published in سیاسی

با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز 96 و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از مورخ 95/12/25 الی 96/1/14 محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور به شرح زیر اجرا خواهد شد.

Published in اجتماعی

منابع خبری گزارش دادند که پلیس هلند بامداد امروز به محل تجمع صدها تن از اتباع ترک طرفدار دولت ترکیه که در محل کنسولگری ترکیه در روتردام جمع شده بودند، حمله کرد.

Published in سیاسی

کارن کاراپتیان نخست وزیر ارمنستان از تاسیس دفتر حلال در این کشور برای صادرات انواع مختلف مواد خوراکی به ایران خبر داد.

Published in اقتصادی

کمیسر توسعه اتحادیه اروپا دیروز در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری ترکیه که آلمان و هلند را باقیمانده نازی ها و فاشیست ها خوانده بود با انتقاد از اظهارات وی ، گفت: اتحادیه اروپا تعدادی از برنامه های کمک مالی خود به ترکیه را کاهش داده است.

Published in سیاسی

اِمیل تاراسیان معاون وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان گفت که این کشور همراه ایران درصدد است با هدف تسهیل در زمینه صادرات یک مرکز پشتیبانی تأسیس کند.

Published in اقتصادی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مغرضانه جوزف وُتل فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا گفت: سیاست های نسنجیده و غلط آمریکا عامل اصلی وضعیت ناپایدار، پرتنش و بی ثبات منطقه خاورمیانه طی دهه های گذشته و سالیان اخیر بوده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։