فا
Items filtered by date: شنبه, 14 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

هتل تاریخی عباسی اصفهان یکی از کهن‌ترین هتل‌های جهان با معماری منحصربه ‌فرد است که قدمت آن به حدود 300 سال می‌رسد و به دستور شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد.

Published in اجتماعی

سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه از مذاکره برای امضای 80 میلیارد دلار قرارداد نفتی خبر داد و گفت: ترامپ چاره ای جز تمدید برجام ندارد و اگر بخواهد برجام را پاره کند هزینه های آن به خودش تحمیل می شود.

Published in سیاسی

سرگئی ریابکوف: همکاری مشترک آنکارا، مسکو و تهران به بهبود اوضاع سوریه کمک کرده است.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه با رعایت و احترام به حفظ حاکمیت و استقلال کشورها و مداخله نکردن در امور دیگران، نفوذی گفتمانی و مبتنی بر قدرت نرم و آن عبارت است از ارائه الگویی موفق از استقلال سیاسی و پیشرفت و کارآمدی در برابر دیدگان مردم منطقه.

Published in سیاسی

سرژ سرکیسیان: ارمنستان روابط تاریخی با ایران دارد و با توجه به روابط خوب در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بین دو کشور، ارمنستان بستر خوبی برای ورود شرکت‌های اروپایی علاقه‌مند به ایران است.

Published in اقتصادی

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ضمن اشاره به پانصد و شانزدهمین سال روابط دو کشور، در جمع دهها خبرنگار داخلی و خارجی با اختصاص بیش از 20 دقیقه از وقت خود به روابط تهران و مسکو، مناسبات ایران و روسیه را مستحکم خواند.

Published in سیاسی

در دور چهارم مذاکرات ژنو درباره دستورکاری شامل چهار مساله اصلی با اضافه کردن بند تروریسم آن هم به درخواست هیئت نظام سوریه بحث شد.

Published in سیاسی

هیات های ایرانی و ارمنستانی در جریان بازدید مشترک از این طرح، آخرین پیشرفت های پروژه خط سوم انتقال برق بین ارمنستان و ایران و راهکارهای تسریع اجرای آن را در ارمنستان بررسی کردند.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։