فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 21 تیر 1396 - آلیک آنلاین

به پیشنهاد روابط عمومی کلیسای وانک و با پشتیبانی شورای خلیفه‌گری ارامنه استان اصفهان، دوازدهم و سیزدهم تیرماه جلسات آموزشی برای راهنمایان تور در مجموعه کلیسای وانک برگزار شد. هدف از این جلسات شناساندن این مجموعه به‌عنوان یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری فرهنگی اصفهان عنوان‌شده است.

دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه از هفته پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 14 شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

Published in ورزشی

رییس‌ جمهور روابط ایران و عمان را صمیمانه، برادرانه و نزدیک دانست و بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری های تهران-مسقط تاکید کرد.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 21 تیر 1396 10:23

بحران هویتی در ترکیه

دیپلماسی ایرانی دریادداشتی آورده است: ترکیه آتاترک و ترکیه اردوغان، هر دو کم و بیش بر دور همگن‌سازی اجباری می‌چرخند.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیروز در کنفرانس خبری با وزیر امور خارجه روسیه در بروکسل، بار دیگر از توافق هسته ای (برجام) دفاع و بر ضرورت ادامه اجرای کامل آن توسط تمام طرف ها از جمله آمریکا تاکید کرد.

Published in سیاسی

فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در ارمنستان با امضای یادداشت تفاهم بین بهرام افشارزاده مشاور امور اجرایی فدراسیون بین المللی این رشته و الوییان مقام ارمنستانی تشکیل شد.

Published in ورزشی

رئیس سازمان هلال احمر در مذاکره با وزیران وضعیت فوق العاده، بهداشت و درمان، توسعه و مدیریت منطقه ای و همچنین رئیس صلیب سرخ جمهوری ارمنستان برای افزایش همکاری ها در حوزه های مرتبط توافق کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։