فا
Items filtered by date: شنبه, 24 تیر 1396 - آلیک آنلاین

مریم میرزاخانی نابغه ایرانی به دلیل ابتلا به بیماری سرطان صبح امروز دیده از جهان فروبست.

Published in اجتماعی

به درخواست هیئت امنای کلیسای مریم مقدس و به دستور شهردار منطقه 12 و با همکاری ناحیه 1 شهرداری منطقه، تعمیرات کلیسای مریم مقدس واقع در خیابان میرزاکوچک خان تهران، در حال اجرا است.

Published in اجتماعی

دبیر کل سازمان ملل در بیانیه‌ای به مناسبت دومین سالگرد تحقق برجام، ایران را به خاطر پایبندی به این توافق تحسین کرد و آن را دستاورد بزرگی دانست که نوید می‌دهد پیچیده ترین امور در این حوزه را می توان از راه گفت و گو، تفاهم و همکاری حل و فصل کرد.

Published in سیاسی

سفیر جمهوری ارمنستان در ایران بازدید از توانمندی های مازندران را هدف سفر دو روزه به این استان اعلام کرد.

Published in اقتصادی

سخنگوی وزارت امور خارجه: دولتمردان جدید آمریکا از گذشته عبرت گرفته و تنها با زبان تکریم و احترام با ملت ایران سخن گویند.

Published in سیاسی

همزمان با برگزاری هفته فیلم ارمنستان در ایران توسط گروه هنروتجربه، آرام شهبازیان و آرن واتیان دو کارگردان جوان سینمای ارمنستان به ایران می‌آیند.

Published in فرهنگ و هنر

تیم المپیاد شیمی جمهوری اسلامی ایران توانست در چهل و نهمین المپیاد جهانی ۲۰۱۷ مقام سوم جهان را کسب کند و دانش آموز ایرانی در این دوره از المپیاد نفر سوم جهان شد.

Published in اجتماعی

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همزمان با دومین سالروز حصول برجام، این توافق را یک موفقیت برای دیپلماسی چندجانبه توصیف کرد و گفت: توافق هسته ای به جامعه بین الملل تعلق دارد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که برجام یک توافق جهانی و گواه این حقیقت است که پیروان سیاست های فشار در نهایت به این نتیجه رسیده اند که چنین سیاست هایی کارگر نیست؛ بنابراین آمریکا نیز باید در مواضع خود نسبت به این توافق بین المللی تجدید نظر کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։