فا
Items filtered by date: سه شنبه, 13 تیر 1396 - آلیک آنلاین

برنامه ‌ریزی آموزشی، ثبت شرکت در ارمنستان، خدمات پس از فروش با مشارکت شرکت ارمنی و احتمالاٌ کشت فراسرزمینی از موضوعاتی خواهد بود که با جزئیات بیشتر، طی دو روز آینده صورت خواهد گرفت.

Published in اقتصادی

وزیر امور خارجه ارمنستان از احتمال برگزاری دیدار وزرای خارجه ارمنستان و جمهوری آذربایجان در ماه ژوئیه جاری خبر داد.

Published in سیاسی

دستیار ویژه رئیس مجلس در  امور بین‌الملل از برگزاری نشست منافقین در پاریس و حمایت‌های سیاسی و مالی سرویس امنیتی عربستان سعودی از این گروهک تروریستی بشدت انتقاد کرد.

Published in سیاسی

براساس اصلاحاتی که در 20 فوریه سال جاری در قانون اساسی قره باغ انجام گرفت نظام حکومتی در قره باغ به ریاست جمهوری مطلق تغییر کرد. براساس قانون اساسی جدید قره باغ تا سال 2020 توسط رژیم انتقالی به رهبری رئیس جمهوری منتخب پارلمان اداره خواهد شد.

Published in سیاسی

شمخانی: روند آشکاری به منظور تقویت روحیه و حفظ برخی مناطق تصرف شده از سوی عناصر مسلح تکفیری از سوی آمریکا با حمله به مواضع ارتش سوریه مشاهده می‌شود که نقض قطعنامه شورای امنیت و منشور سازمان ملل است.

Published in سیاسی

ژرژیک آبرامیان با تاکید بر اینکه «مجلس همیشه آمادگی همکاری در زمینه تدوین قوانین را دارد» گفت: تا به حال ندیده‌ام که کوتاهی از طرف مجلس اعمال شده باشد لذا تعامل و همفکری این دو قوه به نفع کشور و مردم خواهد بود.

Published in سیاسی

معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه ایران گفت: اجرای برجام مسئولیت مشترک تمامی طرف ها می باشد و در این ارتباط جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات خود عمل کرده است.

Published in سیاسی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «برنامه موشکی ایران هیچ تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد» گفت: ما با جدیت سیاستمان را در حمایت از برنامه موشکی ادامه می‌دهیم.

Published in سیاسی

ناصر مقدسی در مورد اظهارات رئیس هیات اعزامی ترکیه به همایش بین‌المللی مقابله با گرد و غبار که تاثیر سدسازی‌های ترکیه در وقوع طوفان‌های گرد و غبار منطقه را انکار می‌کند گفت: دولت ترکیه معتقد است که اقداماتشان در حوزه سدسازی تخریبی نیست. این ادعای نماینده ترکیه است که در جلسه دیروز مطرح شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։