فا
Items filtered by date: دوشنبه, 27 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

آژانس بین المللی انرژی اتمی با رد ادعای رژیم صهیونیستی گفت: تا امروز در بازرسی از سایت هایی که مشمول دسترسی های تکمیلی بوده اند، مشکلی نداشته ایم.

Published in سیاسی

یوکیا آمانو برای سومین دور متوالی به عنوان مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انتخاب شد.

Published in سیاسی

سیروس الوند (کارگردان)، مجید انتظامی (آهنگساز)، محمد بزرگ نیا (کارگردان)، کمال تبریزی (کارگردان)، سید جمال ساداتیان (تهیه کننده)، رسول صدرعاملی (کارگردان)، جواد طوسی (منتقد)، رضا کیانیان (بازیگر) و امیر اسفندیاری (معاون بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی) در سال جاری در این کمیته عضویت دارند.

Published in فرهنگ و هنر

ماموران امنیتی پس از بررسی خودروی مظنون به بمب گذاری در نزدیکی منزل پدر شهید حججی در نجف آباد، عملیات خنثی سازی بمب کشف شده را با موفقیت به انجام رساندند.

Published in اجتماعی
دوشنبه, 27 شهریور 1396 14:07

قابلیت جدید فیس بوک اعلام شد

فیس بوک به تازگی قابلیت جدیدی را افزوده است که به کاربران اجازه می‌دهد از مشاهده پست‌های آزاردهنده اشخاص و یا وب سایت‌ها در صفحه اصلی در مدت زمان خاصی جلوگیری کنند.

Published in اجتماعی

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر این که ایران به طور قطع صرفا دولت واحد، یکپارچه و فدرال عراق را به رسمیت می شناسد، گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان دوست و همپیمان برادران کرد که همواره و در سخت ترین شرایط در کنار آنها بوده، برگزاری رفراندوم را تامین کننده منافع اقلیم کردستان ارزیابی نمی کند و با آن مخالف است.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اقدام وزارت خزانه داری آمریکا در اعمال تحریم علیه چند شهروند ایرانی گفت: اقدام اخیر آمریکا صرفا در راستای تداوم سیاست ایران هراسی و ایران ستیزی دولتمردان حاکم بر کاخ سفید قابل تفسیر است.

Published in سیاسی

سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: طرح ترافیک و زوج و فرد در نیمه دوم سال همچون نیمه نخست سال از ساعت 6:30 صبح آغاز شده و طرح ترافیک در ساعت 17 و طرح زوج و فرد در ساعت 19 به پایان می‌رسد.

Published in اجتماعی

دبیر کل سازمان ملل در بیانیه ای، تصمیم یکجانبه برای برگزاری همه پرسی استقلال کردستان عراق را سبب انحراف از مبارزه با داعش و بازسازی مناطق جنگ زده دانست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։