فا
Items filtered by date: شنبه, 01 مهر 1396 - آلیک آنلاین

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادعای کمک ایران به گروه های تروریستی مضحک است، گفت: آن ها با طرح این یاوه گویی‌ها به دنبال تغییر افکار عمومی دنیا هستند.

Published in سیاسی

لوان جاگاریان سفیر فدراسیون روسیه در تهران با بیان اینکه مقابله با ایران و روسیه به نفع ترامپ نیست گفت: کشور متبوعش هرگز و هیچ وقت دست نشانده آمریکا نبوده و نخواهد بود و سیاست ما مستقل است.

Published in سیاسی

وزرای خارجه گروه ٧٧ و چین در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، برجام را یک الگوی سازنده و واقعی و نتیجه عملکرد موفقیت آمیز نظام چندجانبه گرا در حل مسایل مهم جهانی دانستند.

Published in سیاسی

این جایزه قرار است در مراسمی ویژه در لندن در روز اول آبان ماه به نفرات انتخاب شده اعطا شود.

Published in ورزشی

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تا زمانی که سخن سرایی برخی با زبان تهدید است تقویت بنیه دفاعی کشور ادامه خواهد داشت و ایران برای تولید انواع تسلیحات موشکی، زمینی، دریایی و پدافندی از هیچ کشوری اجازه نمی گیرد.

Published in سیاسی

سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با حضور ۱۳ میلیون دانش آموز در سراسر ایران اسلامی امروز به طور رسمی با نواخته شدن زنگ یکی از مدارس تهران توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور آغاز شد.

Published in اجتماعی

نمایشگاه اقتصادی ویژه جمهوری اسلامی با حضور 50 شرکت ایرانی روز گذشته با حضور چندین مقام ایران و ارمنستان در مجموعه نمایشگاهی ایروان پایتخت این کشور گشایش یافت که تا دوشنبه ادامه دارد.

Published in سیاسی

نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان تا روز دوشنبه برای بازدید عموم در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر ایروان دایر می باشد.

Published in اقتصادی

همایش دو روزه نانو فناوری ایران و ارمنستان روز گذشته با حضور دانشمندان و کارشناسانی از دو کشور در شهر ایروان گشایش یافت.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։