فا
Items filtered by date: یکشنبه, 02 مهر 1396 - آلیک آنلاین

برای تحلیل شرایط امروز منطقه قفقاز جنوبی، موسسه مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان به جهت نگاهی همه جانبه نگر نسبت به تحلیل اوضاع کشورهای به سراغ دکتر آرمن اسرائیلیان از کارشناسان ارشد مطالعات شرق شناسی در دانشگاه ایروان رفته است تا نگاه کارشناسان این منطقه نسبت به تحولات را جویا شود.

Published in سیاسی

کارن خانلری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار تغییر نظام آموزش تکمیلی در مقطع دکتری و ارشد شد و عنوان کرد: باید تحصیلات تکمیلی در این دو مقطع فقط برای نخبگان رایگان باشد.

Published in اجتماعی

بانک مرکزی اعلام کرد: تمام امور مربوط به رفع سوء اثر از چک‌های برگشتی اشخاص از طریق شعب و واحدهای تابعه بانک‌ها با ۶ راهکار امکانپذیر است.

Published in اجتماعی

نکته قابل توجه در اکران فیلم در سینماهای ارمنستان این است که فیلم "یه وا" برای مخاطبان فارسی زبان، در سه سینمای ایروان با زیرنویس فارسی به نمایش در خواهد آمد.

Published in فرهنگ و هنر

پیرو سفر دکتر سرکار دبیر ستاد نانو جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه به ارمنستان، موافقت نامه همکاری بین سه شرکت و موسسه ایرانی و ارمنستانی فعال در حوزه نانو و سلول های دانش بنیان روز گذشته با سیدکاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان به امضا رسید.

Published in اقتصادی

سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان روز گذشته از اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان بازدید نمودند.

Published in اقتصادی

نزدیک به یکسال است که یک موسسه به ظاهر مطالعاتی به نام «مرکز بررسی های ایران» یا «ایرام» در آنکارا جهت رصد، تحلیل، تفسیر اخبار و رخدادهای ایران تاسیس شده است.

Published in سیاسی

موضوع برجام با توجه به اهمیت آن در عرصه بین المللی، در دستور کار دیدار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه در روز 22 شهریور در شهر سوچی قرار داشت که تاکید شد این توافق بین المللی غیرقابل مذاکره است و همه باید متعهد به آن باشند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری آذربایجان روز گذشته از آغاز مذاکرات المار محمدیاراف و ادوارد نعلبندیان وزیران امور خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در نیویورک برای بررسی راهکارهای حل سیاسی مناقشه قره باغ خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։