فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 05 مهر 1396 - آلیک آنلاین

کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی در رابطه با برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان عراق گفت: «نتایج همه پرسی اقلیم کردستان بستر حقوقی مداخله کشورهای بیگانه از جمله ترکیه برای دخالت در اقلیم کردستان و عراق را فراهم خواهد کرد که نباید از آن غافل بود».

Published in سیاسی

پروتکل هماهنگی فرکانسی برای نسل های دوم، سوم و چهارم موبایل بین ایران و ارمنستان به امضا رسید.

Published in اقتصادی

جوزف دانفورد، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا روز گذشته گفت ایران به توافق هسته ای پایبنده بوده و برجام به نتیجه مورد نظر که همانا توقف برنامه هسته ای است، رسیده است اما برجام نتوانست جلوی سایر فعالیت های ایران را بگیرد.

Published in سیاسی

حیدر العبادی نخست وزیر عراق در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در بغداد گفت: هرگز از موضوع حفظ یکپارچگی و حاکمیت ملی عراق کوتاه نمی آییم.

Published in سیاسی

سید کاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان عصر روز گذشته از اردوی تیم ملی فوتبال جوانان که جهت انجام بازی دوستانه با تیم ملی جوانان ارمنستان به ایروان سفر نموده اند، بازدید نمود.

Published in ورزشی

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در سفر سه روزه به ارمنستان در مراسم افتتاح فیلم سینمایی «یه وا» شرکت کرد و در دیدارهای جداگانه با رییس مرکز ملی سینمای ارمنستان، وزیر فرهنگ ارمنستان، سفیر جمهوری اسلامی در ارمنستان، دبیر جشنواره زردآلوی طلایی، رییس موزه پاراجانف ملاقات و گفت‌وگو کرد.

Published in فرهنگ و هنر

ارمنستان با تاکید بر ضرورت تسریع در آغاز پروژه خط آهن 300 کیلومتری این کشور به مقصد ایران، اعلام کرد که در صورت ادامه شرایط کنونی، قرارداد امضا شده با شرکت روسی مسئول اجرای این پروژه را بازبینی می کند.

Published in اقتصادی

شاهرخ نوش‌آبادی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد: دو هواپیمای جدید این شرکت پنجشنبه ۶ مهرماه به تهران می‌رسند.

Published in اقتصادی

رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا در ادامه سلسله استعفاهای مقام های آمریکایی، به دلیل اختلاف نظر با رئیس جمهوری این کشور استعفا کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։