فا
Items filtered by date: دوشنبه, 13 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هرگونه تصمیم در خصوص تحریم‌های صورت گرفته توسط آمریکا با هیات نظارت بر برجام است که بی‌شک تصمیم مقتضی را خواهد گرفت.

Published in سیاسی
دوشنبه, 13 شهریور 1396 14:28

پيام تسليت

Published in اجتماعی

در دیدار دوجانبه وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ظرفیت سازی دفاعی روز آمد و متناسب با تهدیدات آینده، راهبرد جاری نیروهای مسلح تاکید شد.

Published in سیاسی

در بولتن اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا در ارتباط با وضعیت نظم جهانی آمده است: برخی از نبردها در سطح جهانی آغاز شده که تصمیم دولت آمریکا برای خروج از توافق آب و هوایی پاریس ، حمله به مقررات حل و فصل مناقشه در سازمان تجارت جهانی، و فرسایش نرم توافق هسته ای ایران از جمله این نبردها هستند.

Published in سیاسی

بررسی ابعاد سیاسی و حقوقی تنش دیپلماتیک روسیه و آمریکا؛ تعطیلی اماکن دیپلماتیک روسیه توسط آمریکا به معنای قطع روابط میان دو کشور نیست بلکه سفارت در واشنگتن به کار خود ادامه می‌دهد و املاک روسیه در اختیار حافظ منافع قرار می‌گیرد.

Published in سیاسی

یوزهای ایرانی می توانند فردا با بسته نگه داشتن دروازه خود مقابل ملی پوشان فوتبال سوریه در ورزشگاه آزادی که آخرین گام در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 محسوب می شود، با ثبت رکوردی رویایی و دور از دسترس برای رقیبان، در تاریخ جاودانه شوند.

Published in ورزشی

ارتش سوریه و نیروهای هم‌پیمان آن در مسیر شهر دیرالزور در شرق که تحت کنترل داعش است، پیشروی مهمی را از سمت شمال رقم زدند و به محل استقرار نیروهای سوری تیپ ۱۳۷ رسیدند. این نیروها در حال پیشروی به سمت فرودگاه دیرالزور هستند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تمجید از اقدام انساندوستانه حزب الله لبنان گفت: جنگ با مسلحین داعش با کشتار مردم عادی و بی گناه فرق اساسی دارد.

Published in سیاسی

کاخ سفید هشدار داده که آمریکا آماده استفاده کامل از ظرفیت‌های اتمی خود مقابل کره شمالی در صورتی است که این کشور به تهدیدهایش علیه واشنگتن و متحدانش ادامه دهد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։