فا
Items filtered by date: سه شنبه, 14 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به کشته شدن ۹ دانش آموز دختر در حادثه واژگونی اتوبوس در هرمزگان، از لزوم بازنگری سریع در آیین نامه اردوهای دانش آموزی برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی سخن گفت.

Published in اجتماعی
سه شنبه, 14 شهریور 1396 14:42

روستای خویگان علیا

Published in عکس منتخب

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: تصمیم در مورد حصر بر اساس اقتضائات امنیتی درسال ۸۹ از سوی شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده و در خصوص تداوم و یا تغییر آن نیز همین شورا تصمیم گیری خواهد کرد.

Published in سیاسی

شهردار تهران ضمن حضور در صحن شورا جهت قرائت سوگندنامه شهرداری خود از معرفی ۴ معاون شهرداری تهران در ظهر روز جاری خبر داد.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران توجه بیشتر و اقدامات عملی کشورهای اسلامی برای پایان دادن به خشونت های ناروا و غیر انسانی علیه مسلمانان میانمار را خواستار شد.

Published in سیاسی

گزارش فصلی جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران روز پنجشنبه گذشته منتشر شد و در اختیار اعضای شورای حکام آژانس قرار گرفت. آژانس در این گزارش بار دیگر تایید کرد که ایران به تمام تعهدات خود در توافق هسته ای پایبند بوده است.

Published in سیاسی

اعضای شورای امنیت سازمان ملل به پیشنهاد آمریکا و چند کشور دیگر نشستی اضطراری در واکنش به آزمایش هسته ای کره شمالی برگزار کردند که در آن فقط بیانیه هایی در محکومیت این اقدام خوانده شد.

Published in سیاسی

با اعلام تلویزیون سوریه مبنی بر فاصله سه کیلومتری نیروهای ارتش سوریه با شکستن محاصره دیرالزور رسانه جنگ سوریه از فرار تمامی سرکردگان و افراد مسلح خارجی داعش خبر داد. به این ترتیب با درهم شکستن صفوف داعش و بنا بر پیش‌بینی استاندار دیرالزور محاصره شهر ظرف ساعات آینده شکسته می‌شود.

Published in سیاسی

یک روزنامه‌ عربی فرامنطقه‌ای اعلام کرد که دیوان پادشاهی عربستان روزنامه‌ها و تلویزیون‌های داخلی و خارجی خود را از انتشار اخبار علیه ایران ممنوع کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։