فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 15 شهریور 1396 - آلیک آنلاین

در این دیدار درباره روابط جمعیت هلال احمر و مراکز شهرداری و دهیاری ها و طرف های ارمنستانی با موضوع انتقال تجارب جلوگیری از وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مزارع هم مذاکره شد.

Published in اجتماعی

نمایندگان ادیان توحیدی روز دوشنبه 13 شهریور ماه، برای عرض تبریک در دفتر سردار حسین رحیمی که اخیرا به عنوان فرمانده انتظامی تهران بزرگ منصوب شده است حضور یافتند.

Published in اجتماعی

مدرسه قازاروس ساریان ارمنستان در سال ۱۹۷۱ به نام آهنگساز شهیر ارمنی، قازاروس ساریان، در شهر ایروان تاسیس شد و هم اکنون یکی از کانونهای ممتاز آموزشی کشور ارمنستان محسوب میشود.

Published in فرهنگ و هنر

شرکت ملی نفت ایران، شرکت سفره گس فرانسه و شرکت صنعت سازه ثمین ایران قرارداد بازیافت و مصرف گاز فلر(مشعل) را در یک پالایشگاه پارس جنوبی امضا کردند.

Published in اقتصادی

مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین‌الملل: مراکز نظامی جمهوری اسلامی ایران جزو امنیت ملی است و هیچکس اجازه بازدید از این مراکز ندارد.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل و معاون اول فرمانده نیروی هوا-فضای ارتش روسیه اعلام کرد مقامات روسیه و ارمنستان تصمیم گرفتند در منطقه قفقاز سامانه پدافند هوایی یکپارچه تشکیل دهند.

Published in سیاسی

سخنان نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره برجام و ادعای نقض آن توسط ایران، با واکنش گسترده و ‏انتقادآمیز محافل سیاسی در آمریکا روبرو شد.

Published in سیاسی

خانلری: فیلترشدن صد درصد دیگر امکان پذیر نیست چرا که با پیشرفت تکنولوژی سیستم هایی وارد بازار شده اند که رفع فیلتر را به راحتی انجام می دهند و بهتر است به جای برخورد های قهری و بازدارنده به فکر فرهنگ سازی درست و ریشه ای باشیم.

Published in سیاسی

در چارچوب اجرای یادداشت تفاهم همکاری های علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نور و دانشگاه دولتی ایروان، دفتر نمایندگی (شعبه) دانشگاه ایرانی در پایتخت ارمنستان گشایش یافت.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։