فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 20 دی 1396 - آلیک آنلاین

آرام مارتیروسیان که تنها راننده ایرانی در فصل 2018 مسابقات جهانی 24 ساعته است سال گذشته در دو مسابقه دبی و تگزاس آمریکا با پرچم ایران حضور یافت و توانست دو بار به رتبه چهارم دست پیدا کند و در نهایت با همین دو عنوان در جایگاه ارزشمند سی و ششم مسابقات قرار گرفت.

Published in ورزشی

سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان به منظور تبریک سال نو میلادی به کارکنان ارمنی مجتمع آموزشی شهید فهمیده روز گذشته در این مرکز حضور یافته و ضمن آرزوی سلامتی و سالی خوش برای آنان، از زحمات و خدمات آنان به دانش آموزان ایرانی با تقدیم هدایایی تقدیر نمودند.

Published in اجتماعی

سخنگوی اتحادیه اروپا روز گذشته با خودداری از هرگونه گمانه زنی درباره خروج احتمالی آمریکا از توافق هسته ای (برجام) تاکید کرد که موضع اتحادیه اروپا روشن است و این اتحادیه به حمایت از برجام و اجرای آن ادامه خواهد داد.

Published in سیاسی

روز شنبه 16 دیماه 1396 جمعی از فرماندهان و مسئولین دانشگاه افسری امام علی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از خانوادۀ آندرانیک گریگوریان جانبااز 20% ارمنی که در جنگ تحمیلی به درجۀ جانبازی نائل آمده بود دیدار کردند .

Published in اجتماعی

مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته با رای مثبت اعضای خود و در ادامه اقدامات و اظهارات مداخله‌جویانه آمریکا نسبت به اعتراضات ایران، قطعنامه‌ای را در حمایت از این اعتراض‌ها به تصویب رساند.

Published in سیاسی

سفیر انگلیس در تهران با بیان این که پیشرفت های خوبی در زمینه برجام تاکنون حاصل شده است، تاکید کرد: دولت بریتانیا کاملا به برجام متعهد بوده و آن را به طور کامل اجرایی و عملی خواهد کرد.

Published in سیاسی

واروژ میناسیان، رئیس شورای خلیفه‌گری ارمنیان اصفهان و جنوب کشور درباره قرابت و نزدیکی با مردم مسلمان در اصفهان تشریح کرد: گروهی از مردم ارمنی‌تبار جلفا قدیم (جوغا) هستند که پس از کوچ بزرگ از جلفا یعنی در سال 1605 به دستور شاه‌عباس اول به اصفهان آورده و در آنجا ساکن شدند.

Published in اجتماعی

به مناسبت عید میلاد مسیح و فرا رسیدن سال نو میلادی، روز چهارشنبه 6 دی ماه 1396،  مسئولین آموزش و پرورش، همچنین شهرداری منطقه 7 از مدرسه ارامنه "رستم" دیدار کرده و عید میلاد مسیح و فرارسیدن سال نو میلادی را به مدیر، کارکنان و دانش آموزان مدرسه تبریک گفتند.

Published in اجتماعی

به اعتقاد دکتر کارن خانلری نارضایتی های اجتماعی در ایران زمینه ساز نارضایتی های سیاسی شدند و در این میان نمی‌توان نقش آفرینی آمریکا و همچنین متحدان منطقه ای آن، به‌ویژه عربستان سعودی، اسرائیل و ترکیه را نادیده گرفت.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։