فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 11 مهر 1397 - آلیک آنلاین

نمایندگان مجلس عرضه و فروش ارز خارج از واحدهای مجاز تعیین شده توسط دولت به وسیله اشخاص و واحدهای صنفی را ممنوع کردند.

دیوان لاهه رای داد که آمریکا باید طبق معاهده مودت سال 1955 تمامی موانع ناشی از تحریم های 15 مرداد در مورد صدور دارو، وسایل پزشکی، مواد غذایی و هواپیما و قطعات آن و بازرسی های مربوطه را به ایران برداشته و تضمین دهد تا تراکنش های مالی مربوط به این رای امکانپذیر باشد.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف در گفت و گو با بخش انگلیسی شبکه بی بی سی به دونالد ترامپ اطمینان داد که آمریکا به توافقی بهتر از توافق هسته ای دست نخواهد یافت.

Published in سیاسی

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری ارزشمند یک بر صفر خارج از خانه برابر السد قطر در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

Published in ورزشی

هزاران تن از شهروندان ارمنستان شب گذشته با تجمع در مقابل ساختمان پارلمان این کشور در ایروان خواستار برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام شدند.

Published in سیاسی

تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام با شکست نماینده ژاپن موفق شد عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورد.

Published in ورزشی

نیروی هوافضای سپاه نخستین تصاویر از محل های اصابت موشک های سپاه به مقر تروریست های تکفیری در شرق فرات در سوریه را رسانه ای کرد.

Published in سیاسی

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان گفت: زبان فارسی و ارمنی وام‌دار یکدیگر هستند، به طوری که محقق بزرگ ارمنی آچاریان در کتاب تاریخ زبان ارمنستان ۱۴۰۰ واژه فارسی و پهلوی را در زبان ارمنی گزارش می‌کنند.

Published in اجتماعی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با استقبال از انتخاب آقای برهم صالح به عنوان رئیس جمهور جدید عراق از سوی پارلمان این کشور،برای توسعه و تعمیق هر چه بیشتر روابط بین دوکشور در دوره جدید ابراز امیدواری کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։