فا
Items filtered by date: سه شنبه, 17 مهر 1397 - آلیک آنلاین

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دادن کارت سوخت بنزین به مردم در دستورکار است، گفت: با توجه به محاسبات انجام شده قرار است در موضوع سهمیه‌بندی شدن بنزین و دادن کارت سوخت حداکثر تا یک ماه آینده تصمیم گیری شود تا زمان اجرای آن مشخص شود.

Published in اقتصادی

نیروهای امنیتی ترکیه از تلاش خود برای پیدا کردن یک کامیون سیاه رنگ که گفته می شود حامل جسد جمال خاشقجی بوده خبر دادند.

Published in سیاسی

شرکت هواپیمایی قطر با تاکید بر تعهد خود به ادامه پرواز به ایران اعلام کرد: «تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی قرار نخواهیم گرفت».

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: دولت هفته آینده وزیران پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن و تجارت را به مجلس معرفی می کند و جلسه رای اعتماد نیز دو هفته آتی برگزار می شود.

Published in سیاسی

تارنمای «واشنگتن فری بیکن» نوشت: برخی مقام های دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تلاش می کنند تا دسترسی ایران به بازارهای مالی بین المللی را حفظ کنند.

Published in سیاسی

وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و روسیه آخرین تحولات روابط دو جانبه را با محوریت موضوع انرژی بررسی کردند.

Published in سیاسی

پولا یعقوبیان نماینده پارلمان و مجری سرشناس لبنانی نزدیک به سعد الحریری نخست وزیر لبنان در اظهارنظری بحث برانگیز گفت: در صورتی که جمال خاشقجی کشته شده باشد باید بخاطر سلامتی الحریری خدا را شکر کنیم.

Published in سیاسی

معمای ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود گره ای تازه در مناسبات عربستان و آمریکا ایجاد کرده است که سرانجام دونالد ترامپ و معاونش مایک پنس را وادار به واکنشی هر چند دیرهنگام کرد و اعضای کنگره را در موضع فشار بر سعودی ها قرار داد.

Published in سیاسی

دنی انان، سفیر دانمارک در تهران روز یکشنبه به طور جداگانه با تعدادی از نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։