فا
Items filtered by date: سه شنبه, 14 فروردين 1397 - آلیک آنلاین

سخنگوی شورای شهر تهران در مورد جلسه صبح امروز اعضای شورای شهر که برای ساعتی با حضور نجفی برگزار شد توضیحاتی را ارائه کرد.

Published in سیاسی

کارن خانلری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، یکی از راهبردهای مهم برای حضور بخش خصوصی و صنعت در دانشگاه‌ها را حرکت گام به گام به سمت غیرانتفاعی شدن تحصیلات تکمیلی دانست.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری گفت: هدف از ایجاد و تقویت نرم افزارها و پیام رسان های داخلی نباید فیلتر یا مسدود کردن دسترسی ها باشد بلکه باید با هدف رفع انحصار در پیام رسان ها انجام شود.

Published in سیاسی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل، جلوگیری از برجام را وظیفه همگانی جامعه بین الملل دانست و گفت: تداوم و اعتبار برجام به اجرای کامل، موثر و بی قید و شرط آن توسط سایر طرف ها بستگی دارد.

Published in سیاسی

«خیابان سی‌تیر با عنوان "گذر ادیان" یکی از محورهای اصلی گردشگری استان تهران است، اما بیشتر مردم فقط به ابتدای آن یعنی روی موزه ملی و دکه‌های غذافروشی تمرکز کرده‌اند».

Published in اجتماعی

تیم فوتبال استقلال ایران با پیروزی 2 بر صفر برابر الریان قطر 9 امتیازی شد و به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و تیم فوتبال پرسپولیس نیز با تساوی بدون گل خارج از خانه مقابل نسف قارشی ازبکستان، 10 امتیازی شده و صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد.

Published in ورزشی

«شرایط منطقه خاورمیانه و نیز مهره‌چینی‌های اخیر در آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان به عنوان متحدین دیرینه که اکثرا وزرای دفاع و روسای سرویس اطلاعات خود را به سمت وزیر خارجه و و چهره‌های خشن را به سمت مشاور امنیت ملی یا وزیر دفاع گمارده‌اند، نمایشی روانی از یک جنگ دارد اما وقوع آن نزدیک نیست».

Published in سیاسی

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران طی مقاله ای در روزنامه ینی شفق ترکیه نوشت: دوستی ایران با همسایگان اقدامی نمایشی نیست بلکه گزینه ای راهبردی است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։