فا
Items filtered by date: یکشنبه, 28 بهمن 1397 - آلیک آنلاین
یکشنبه, 28 بهمن 1397 14:52

بارش برف در اردبیل

Published in عکس منتخب

آرتاشس تومانیان با اشاره به اینکه سفر نخست وزیر جدید ارمنستان به ایران نشان از اولویتهای سیاست خارجی این کشور است گفت: طیف گسترده ای از مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی در این سفر بررسی می شود.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در سومین روز از برگزاری کنفرانس امنیتی مونیخ، سیاست های دولت آمریکا در خروج از برجام و فشار بر اروپا برای نقض تعهدات ذیل قطعنامه شورای امنیت را به شدت مورد انتقاد قرار داد و تاکید کرد: آمریکا بسیار پیشتر از این می بایست بیماری بدخیم خود درباره ایران را مداوا می کرد.

Published in سیاسی

سفیر پاکستان در تهران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به وی ابلاغ شد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شهادت شماری از مرزداران کشور به دست تروریست ها تاکید کرد: بی تردید ملت بزرگ ایران انتقام خون شهدای مرزبان ما در سیستان و بلوچستان را خواهد گرفت.

Published in سیاسی

دبیرکل پیشین اتحادیه عرب گفت: دشمنی با ایران نباید موجب فراموشی خصومت اسرائیل و حذف آرمان فلسطین از اولویت عرب ها شود، اتخاذ چنین موضعی، یک اشتباه سیاسی است.

Published in سیاسی

لاریجانی از وزارت امور خارجه و دستگاه های امنیتی خواست حادثه تروریستی زاهدان را رسیدگی کنند و گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی این اقدام باشد که از سرزمین آنها گروهک تروریستی عملیات را طراحی و عمل کرده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، اجازه ندادن به صدها داعشی اروپایی برای بازگشت به کشورهایشان تبعات خطرناکی خواهد داشت.

Published in سیاسی

وزیر خارجه آلمان روز گذشته در دیدار با همتای ایرانی خود گفت: نیازمند گفت وگویی سازنده با ایران برای دستیابی به راه‌حل‌های سیاسی در سوریه و یمن هستیم.

Published in سیاسی

هدر نوئرت، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که از سوی دونالد ترامپ برای تصدی نمایندگی واشنگتن در سازمان ملل متحد معرفی شده بود، شب گذشته از پذیرش این سمت انصراف داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։