فا
Items filtered by date: دوشنبه, 06 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

وارطان وسکانیان گفت: ارمنستان و ایران دو کشور دوست و برادر با سابقه دیرینه در روابط دوجانبه اجازه نخواهند داد مداخله آمریکا مانع گسترش روابط تهران - ایروان شود.

Published in سیاسی

نخستین موتور واترجت ملی که توسط متخصصین سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با همکاری دانشگاه‌ها تولید شده است، با حضور وزیر دفاع رونمایی شد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور، تولید برند و محصولات با کیفیت را موجب اعتماد مردم دانست و با تاکید بر اینکه اعتماد آفرینی در روابط میان کارگر و کارآفرین، از مهمترین ماموریتهای وزارت تعاون است، گفت: کیفیت و قیمت مناسب، کالای ایرانی را در رقابت با کالای خارجی موفق می کند.

Published in سیاسی

فرزانه شرفبافی گفت: یک فروند از سه فروند ایرباس 319 خریداری شده برای الحاق به ناوگان ایران ایر از مشهد به فرودگاه امام منتقل شد.

Published in اقتصادی

سامانه‌های مرتبط با شفافیت و مبارزه با فساد در حوزه‌های گوناگون تعاون، بهزیستی، صندوق بازنشستگی، اشتغال و تامین اجتماعی با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

Published in سیاسی

تیم ملی بسکتبال ایران با شکست تیم استرالیا برای سومین بار متوالی راهی جام جهانی چین شد.

Published in ورزشی

مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: امکان استفاده از کارت هوشمند ملی به جای کارت های بانکی اجرایی شد و می توان انواع خدمات بانکی را با این روش انجام داد.

Published in اجتماعی

مایک پنس امروز «گام‌های قاطع و اقدامات مشخص» کشورش را در قبال بحران ونزوئلا اعلام می‌کند.

Published in سیاسی

چند منبع اطلاعاتی عراقی مدعی شدند که سرکرده گروه تروریستی داعش در غرب این کشور حضور دارد و به دنبال احیای داعش در صحرای الأنبار است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։