فا
Items filtered by date: سه شنبه, 07 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

مدیرکل وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران با رئیس ستاد پلیس جمهوری ارمنستان ملاقات و پس از چند دور مذاکراه و گفتگوهای دوستانه و سازنده یادداشت تفاهم همکاری میان پلیس جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان به امضا رسید.

Published in سیاسی

فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی نام 32 تیم راه یافته به جام جهانی چین را اعلام کرد.

Published in ورزشی

رییس جمهوری از برخورد با لوایح دولت درباره FATF انتقاد کرد و گفت: نمی شود کشور را به دست 10-20 نفر داد و هر تصمیمی که گرفتند، بگوییم تابعیم. صاحب این کشور ملت بزرگ است حتما ملت و بانک مرکزی و بانک های ما حرف خواهند زد.

Published in سیاسی

شاخص کل بورس امروز تا ساعت 11 صبح در واکنش به خبر استعفای محمدجواد ظریف، حدود 2 هزار واحد سقوط کرد.

Published in اقتصادی

ظریف در واکنش به خبر استعفای دیپلمات ها و مدیران وزارت امور خارجه در حمایت از ادامه کار او در این وزارتخانه گفت: امیدوارم استعفای بنده تلنگری برای بازگشت وزارت امور خارجه به جایگاه قانونی اش در روابط خارجی باشد.

Published in سیاسی
سه شنبه, 07 اسفند 1397 10:25

رهبر کره شمالی وارد ویتنام شد

کیم جونگ اون صبح امروز سه شنبه به وقت محلی به منظور شرکت در نشست سران با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا وارد ایستگاه قطار 'دونگ دان' در مرز ویتنام شد.

Published in سیاسی

معاون رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته در دیداری خارج از عرف دیپلماتیک با رهبر مخالفان ونزوئلا، پیام «حمایت صد درصدی» کاخ سفید از ریاست جمهوری خودخوانده گوایدو را به وی ابلاغ کرد.

Published in سیاسی

اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهور ضمن حمایت از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه خواهان ماندن وی در وزارت امور خارجه شدند.

Published in سیاسی

رئیس‌ جمهور با اشاره به اهتمام و جدیت ایران برای همکاری و کمک به دولت سوریه در روند بازسازی و تثبیت امنیت و آرامش در این کشور، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته در کنار مردم و دولت سوریه خواهد بود.

Published in سیاسی

محمود واعظی در صفحه توییتر خود نوشت: خبر منتشر شده مبنی بر پذیرش استعفای دکتر ظریف از سوی رئیس جمهوری قویاً تکذیب می شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։