فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 09 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

پاشینیان در سخنان خود جمله 'زنده باد دوستی ایران و ارمنستان' را چندبار فریاد زد و تکرار کرد که با تشویق ارامنه حاضر در سالن مواجه شد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: ما نیاز داریم تفکر مبتنی بر سلطه و استفاده از سلاح‌های مخرب را به تفکر گفت‌وگو و همدلی تبدیل کنیم و به زبان نوروز بگوییم که با سلطه‌گری صلح میسر نمی‌شود.

Published in سیاسی

نیکول پاشینیان در گذر از مسیر زاینده رود از اثر تاریخی پل خواجو دیدن کرد و پس از ورود به مجموعه تاریخی میدان نقش جهان به تماشای بناهای تاریخی واقع در آن شامل مسجد امام، بازار قیصریه و مسجد شیخ لطف الله پرداخت.

Published in سیاسی

طبق گزارشات رسیده از روز گذشته اکثر اپلیکیشن های ایرانی نسخه ios در حوزه پرداخت، از دسترس خارج شده اند و کاربران گوشی‌های آیفون نمی توانند از این اپلیکیشن ها استفاده کنند.

Published in اجتماعی
پنج شنبه, 09 اسفند 1397 12:44

نخست وزیر ارمنستان وارد اصفهان شد

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان امروز پنجشنبه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی وارد اصفهان شد.

Published in سیاسی

آذری جهرمی با اشاره به انجام مذاکرات اولیه و توافق بر روی محورها تصریح کرد: قرار شد در کار گروه مشترکی، برنامه های اجرایی آماده شود و به زودی در سفرم به ارمنستان، تفاهم نامه همکاری را با جزئیات امضا کنیم.

Published in اقتصادی

رئیس مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته با نخست وزیر ارمنستان دیدار و گفت وگو کرد.

Published in سیاسی

رهبر انقلاب اسلامی همچنین حل موضوع قره‌باغ را در گرو استمرار مذاکرات میان مقام‌های ارمنستان و آذربایجان دانستند و آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای کمک به حل این مشکل اعلام کردند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։