فا
Items filtered by date: دوشنبه, 15 بهمن 1397 - آلیک آنلاین
دوشنبه, 15 بهمن 1397 15:15

بارش برف در گیلان

Published in عکس منتخب

بانک مرکزی از امروز پانزدهم بهمن ماه سال جاری، ایران چک‌های جدید را که چندی قبل رونمایی کرده بود، توسط بانک‌های عامل توزیع می‌کند.

Published in اقتصادی

بهرام قاسمی امروز با ابراز تاسف عمیق از حمله تروریستی به اتوبوس زائران ایرانی در شهر بلد عراق که منجر به شهادت و جراحت تعدادی از هموطنان شد، این اقدام ددمنشانه و غیر انسانی را به شدت محکوم کرد.

Published in سیاسی

دکتر سعید نمکی با 229 رای موافق نمایندگان مجلس، موفق به راهیابی به جمع دولت دوازدهم شد و به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزیده شد.

Published in سیاسی

حیدر العبادی در واکنش به سخنان اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفت: استفاده از پایگاه های آمریکا علیه کشورهای همسایه عراق با قانون اساسی این کشور در تضاد است.

Published in سیاسی

حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس با بیان اینکه اروپا حق تعیین شرط برای اجرای کانال مالی ندارد تصریح کرد که این اقدام در اجرای تعهدات آن‌ها در برجام بوده که با تاخیر هم همراه است.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری با قدردانی از همراهی خوب مجلس دهم و دولت، تصریح کرد: توسعه و پیشرفت شتابان بخش سلامت یکی از دستاوردها و ارمغان های فراوان انقلاب بزرگ اسلامی ما است.

Published in سیاسی

سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که نشست سران روسیه، ایران و ترکیه 14 فوریه (25 بهمن ماه) جاری در شهر سوچی برگزار می شود.

Published in سیاسی

نیوکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در آستانه پایان اولتیماتوم اتحادیه اروپا، درخواست اروپایی ها برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را رد کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری ترکیه بر حفظ تمامیت ارضی سوریه تاکید کرد و گفت: در جریان نشست سه جانبه سران ترکیه، روسیه و ایران تحولات سوریه بررسی خواهد شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։