فا
Items filtered by date: سه شنبه, 16 بهمن 1397 - آلیک آنلاین

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تالین منصوریان به عنوان مدیر سرمایه گذاری و کسب و کار این شرکت منصوب شد.

Published in اجتماعی

کلاس آموزش زبان فارسی مرکز فرهنگی و آموزشی کاسکاد روز گذشته با حضور معاون سفارت کشورمان در ایروان افتتاح گردید.

Published in اجتماعی

شرکت هواپیمایی فلایت تراول ارمنستان تنها شرکتی است که در حال حاضر به فروش بلیط‌های هواپیمایی برای پروازهای ایروان و تهران مشغول است.

Published in سیاسی

سرهنگ سید خیرالله موسوی فرمانده مرکز آموزشی 02 ارتش جمهوری اسلامی ایران از جانباز %25 ارمنی ماسیس آساطوری و خانواده ایشان دیدار کردند.

Published in اجتماعی

ارامنه و سایر ادیان توحیدی به اندازه سایر آحاد ملت ایران بعد از انقلاب دچار تحول شدند، تحولی که نشان از بیداری و ایستادن در برابر باطل دارد.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه شب گذشته اتحادیه اروپا درباره ساز وکار حمایت از مبادلات تجاری ایران و اروپا با انتشار بیانیه ای، ضمن استقبال از نکات مثبت و انتقاد از نکات منفی بیانیه بر تعامل سازنده مبتنی بر منافع و احترام متقابل با اتحادیه اروپایی تأکید کرد.

Published in سیاسی

اتحادیه اروپا روز گذشته بیانیه ای در حمایت از ساز و کار مالی با ایران و رویکرد و مواضع کشورهای عضو این اتحادیه در قبال تحولات منطقه منتشر کرد.

Published in سیاسی

آنتونیو گوترش با ابراز نگرانی از وضعیت ونزوئلا گفت ترجیح می دهد وارد گروه کشورهای مختلف که در زمینه ونزوئلا فعالیت دارند نشود تا اعتبار این سازمان برای یافتن راه حل سیاسی محفوظ بماند.

Published in سیاسی

وزیر نفت گفت: در دولت بحث‌هایی درباره سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین مطرح شده اما تاکنون تصمیمی در این حوزه اخذ نشده است.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։