فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 18 بهمن 1397 - آلیک آنلاین
پنج شنبه, 18 بهمن 1397 13:00

گرامیداشت انقلاب چهل ساله

Published in سیاسی

جرارد آرود سفیر فرانسه در واشنگتن در یک پیام توئیتری به یادداشت روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال درباره حمایت اروپا از برجام پاسخ داد.

Published in سیاسی

الکساندر نوواک و رضا اردکانیان به عنوان روسای کمیسیون مشترک همکاری دو کشور بر همکاری های بین المللی دو کشور تاکید کردند.

Published in اقتصادی

سرلشکر باقری گفت: پیام ما به دولت های استکباری و زیاده طلب این است که آمادگی برای دفاع و مقابله با توطئه های گوناگون آنها را داریم و هرگز از وظیفه ملی، انقلابی و الهی خود غفلت نخواهیم کرد و مرعوب تهدیدات آنها برای معامله در مورد توان دفاعی، موشکی و منافع منطقه ای خود نخواهیم شد.

Published in سیاسی

دکتر روحانی پیروزی ملت ایران را غلبه حق بر باطل و مردم‌سالاری بر استبداد توصیف کرد و فرا رسیدن چهلمین سال حیات این انقلاب را به همه مردم ایران، ملت‌های منطقه و سراسر جهان تبریک گفت.

Published in سیاسی

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان و همتای روس خود ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر بر گسترش راه های همکاری در ارمنستان تبادل نظر کردند.

Published in سیاسی

مسئول دفتر روابط عمومی کلیسای وانک اصفهان گفت: ارامنه ایران همگام با هموطنان ایرانی با نثار جان خود از انقلاب و کشور عزیزمان دفاع کرده و امروز آماده اند تا در راه آبادانی و ترقی و استقلال کشور مشارکت نمایند.

Published in اجتماعی

دبیرکل حزب الله لبنان محور مقاومت را قوی ترین محور در منطقه توصیف کرد و با بیان اینکه مدت هاست که امکان جنگ اسرائیل علیه ایران وجود ندارد، گفت: اگر آمریکا بخواهد به ایران حمله کند، تهران در این مواجهه تنها نخواهد بود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։