فا
Items filtered by date: سه شنبه, 21 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز اراده دو ملت و دو دولت بر توسعه همه جانبه روابط ایران و عراق است بر ضرورت تلاش همه مسئولان در این راستا تأکید کرد.

Published in سیاسی

قاسمی گفت: اقدام دولت انگلستان به خودی خود هیچ وضعیت حقوقی جدیدی ایجاد نمی کند و صرفا منعکس کننده یک تصمیم سیاسی از سوی دولت انگلستان است که حتی خلاف مواضع صریح حقوقی خود این کشور در مراجع بین المللی می باشد.

Published in سیاسی

ناتالیا زولوتووا در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو با بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران در این نشست مخالفت کرد و چنین اقدامی را هدر دادن بودجه و زمان سازمان ملل خواند.

Published in سیاسی

نوری المالکی و حیدر العبادی نخست وزیران اسبق و سابق عراق با حضور در محل اقامت دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران با وی دیدار و گفتگو کردند.

Published in سیاسی

سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز در روزهای پایانی سال، به 500 هزار تومان افزایش یافت.

Published in اقتصادی

تیم بسکتبال شیمیدر در نخستین بازی خود در باشگاه‌های غرب آسیا برابر تیم قلندیا فلسطین به پیروزی قاطعانه دست یافت و تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام نیز تیم نفت بغداد را از پیش رو برداشت.

Published in ورزشی

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: هدف دشمنان از ایجاد و حمایت از داعش، برپایی درگیری ها و جنگ های دینی و فرقه ای میان کشورهای منطقه بود.

Published in سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری و جایگزین مرحوم آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی شد.

Published in سیاسی

پلوسی هفته گذشته به روزنامه واشنگتن پست گفته بود که علی‌رغم مخالفت‌اش با استیضاح، باور دارد که ترامپ برای ریاست‌ جمهوری آمریکا مناسب نیست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։