فا
Items filtered by date: سه شنبه, 14 اسفند 1397 - آلیک آنلاین

کمال خرازی در دیدار هیاتی از اندیشکده فرانسوی مونتین اظهار داشت: با توجه به رویکردهای همراه با فشار غرب، حساسیت شدیدی در ایران درخصوص FATF وجود دارد.

Published in سیاسی

هیلاری کلینتون گفت که در نظر دارد تا نقشی فعال در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایفا کند ولی قصدی برای نامزدی در این انتخابات را ندارد.

Published in سیاسی

خرما از جمله خوراکی‌های پرورشی در بسیاری از مناطق گرمسیری جهان است که مصرف آن به دلیل دارا بودن خواصی برای جسم و ذهن توصیه می‌شود.

Published in اجتماعی

دستیار وزیر و مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان به منظور هماهنگی مواضع ایران و روسیه در قبال ونزوئلا امروز سه شنبه در رأس هیأتی وارد مسکو شد.

Published in سیاسی

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا و همتای روسی وی در پایتخت اتریش دیدار و درباره روابط نظامی دو کشور و تحولات سوریه گفت وگو کردند.

Published in سیاسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که اگر ترامپ قطعنامه قانون گذاران علیه اعلام وضعیت اضطراری را وتو کند، با او در کنگره و دادگاه خواهد جنگید.

Published in سیاسی

رئیس فدراسیون فوتبال از رئیس کمیته داوران فیفا برای تماشای دربی 89 در ورزشگاه آزادی دعوت کرد.

Published in ورزشی

سناتورهای جمهوریخواه و دموکرات از اقدام دولت آمریکا در عدم ارائه اطلاعات جدید در خصوص قتل جمال خاشقچی ابراز نارضایتی کرده و وعده دادند که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور را تحت فشار قرار دهند.

Published in سیاسی

در صورتی که پادشاه اسپانیا با حکم انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام در ۲۸ آوریل موافقت کند، این حکم صبح امروز وجاهت قانونی پیدا کرده و به طور رسمی منتشر خواهد شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։