فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 20 شهریور 1398 - آلیک آنلاین

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که به چین سفر کرده است اظهار کرد توسعه و تقویت روابط چین و ایران برای هر دو طرف از اهمیت بالایی برخوردار است.

Published in سیاسی

کاظم غریب آبادی، اقدامات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه برجام را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت: ایران تحت تاثیر این فضا سازی ها قرار نمی گیرد و کاهش تعهدات برجامی در هر ۵۰ روز را با جدیت دنبال می کند.

Published in سیاسی

صدراعظم آلمان اعلام کرد که اروپا تصمیم گرفته است برجام را حفظ کند و به یافتن راه‌هایی به‌منظور جلوگیری از تشدید تنش ها، ادامه دهد.

Published in سیاسی

حمید بعیدی نژاد با بیان اینکه محموله «آدریان دریا ۱» به یک شرکت خصوصی فروخته و در دریا تحویل شده تصریح کرد که این مالک نفت میباشد که مقصد فروش نفت خود را تعیین می کند.

Published in سیاسی

ظریف با انتقاد شدید از اعلام تشدید تروریسم اقتصادی علیه ایران تاکید کرد: عطش جنگ —فشار حداکثری— هم باید همراه با سردسته جنگ طلبان برود.

Published in سیاسی

"خبرگزاری فارس" به نقل از منابع نامشخص خبر از شفای چند ارمنی در مراسم عزاداری ماه محرم و گرویدن آن ها به دین اسلام داده است که در این رابطه اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران نظر خویش را اعلام می دارد.

Published in سیاسی

اپل در ادامه مراسم رونمایی از محصولات جدید خود از سری پنجم ساعت های هوشمند و همچنین آیفون ۱۱ رونمایی کرد.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 20 شهریور 1398 14:34

سالروز ۱۱ سپتامبر

Published in عکس منتخب

دکتر روحانی گفت: منطق جمهوری اسلامی ایران استفاده از فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای است و در برجام نیز منطق ما تعهد در برابر تعهد است، اگر آنها به تعهد خود عمل کنند ما نیز عمل می‌کنیم و اگر آن را ناقص عمل کنند ما نیز چنین خواهیم کرد.

Published in سیاسی

سردار سرلشکر محمد باقری با اشاره به همکاری های دیرینه دفاعی و نظامی نیروهای مسلح ایران و چین تاکید کرد که این همکاری ها همپای روابط سیاسی و اقتصادی در حال توسعه و گسترش است.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։