فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 21 شهریور 1398 - آلیک آنلاین

در این گزارش ۱۲ نکته درباره آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را بخوانید.

Published in اجتماعی
پنج شنبه, 21 شهریور 1398 12:38

نگاهی به ترافیک هوایی ایران

Published in عکس منتخب

موسوی گفت: جمهوری اسلامی ایران تکرار اتهامات بی اساس علیه حاکمیت ابدی بر جزایر سه گانه خود در خلیج فارس و فرافکنی برخی کشورهای عرب ناکام در سیاست منطقه ای را دلیل ناتوانی آن ها در درک واقعیت های منطقه و جهان می داند.

Published in سیاسی

علاء الدین بروجردی گفت: برکناری بولتون نشانه واضح شکست سیاست تندروی ترامپ در قبال جمهوری اسلامی ایران و درس عبرتی برای ترامپ است که بداند سیاست زورگویانه راه به جایی نخواهد برد.

Published in سیاسی

شبکه تلویزیونی "سی ان ان" گزارش داد: ترامپ انتخاب پومپئو  با حفظ سمت، به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید و جایگزین جان بولتون را بررسی می کند.

Published in سیاسی

استفان دوجاریک در خصوص طرح نتانیاهو برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی گفت: این اقدام، احیای مذاکرات (میان فلسطینی ها و اسرائیل) و صلح در منطقه (خاورمیانه) را نابود می کند.

Published in سیاسی

حشمت الله فلاحت پیشه با اشاره به برکناری جان بولتون توسط ترامپ گفت: ترامپ از سیاست سخت در دنیا به ویژه در قبال جمهوری اسلامی ایران نتیجه لازم را نگرفت و در صورت تداوم این سیاست، بازنده انتخابات آمریکا خواهد بود.

Published in سیاسی

سرگئی ریابکوف اعلام کرد: اگر چه گام سوم ایران کمکی به عادی سازی اوضاع نمی کند اما مسکو اقدامات ایران درخصوص برجام را درک می کند.

Published in سیاسی

کریس مورفی از موافقت ترامپ با طرح فرانسه برای پرداخت ۱۵ میلیارد دلار به ایران در مقابل بازگشت از کاهش تعهدات برجامی خبر داد.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه روسیه شب گذشته در بیانیه ای به وعده انتخاباتی نتانیاهو در مورد الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی واکنش نشان داد و اعلام کرد: عملی شدن این طرح، تنش ها در منطقه (خاورمیانه) را تشدید می کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։