فا

عوامل استودیوی Back Bone Branding که از برگزیدگان مهمترین جوایز جهانی در زمینه طراحی بسته بندی از جمله جایزه طلایPenta award  هستند برای برگزاری کارگاهی در دومین دو سالانه طراحان بسته بندی به ایران سفر کردند؛ این گروه که از ۱۷ مهرماه وارد ایران شدند به کاشان، ابیانه و اصفهان سفر کردند، سری هم به مرقد مطهر امام خمینی زدند و خودشان می‌گویند که جذب فرهنگ ایران زمین شده‌اند.

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: کماکان انتظار می‌رود که اتحادیه اروپا موضعی متحد در خصوص حمایت قوی از ادامه اجرای کامل برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) از سوی تمام طرف‌ها داشته باشد.

در فهرست نهایی تیم ملی بسكتبال دختران نوجوان کشورمان، نام پیونیک آراکلیان بسکتبالیست نوجوان باشگاه «آرارات» تهران نیز به چشم می خورد.

سید کاظم سجادی، سفیر ایران در ارمنستان با تاکید بر اینکه ارمنستان پل ارتباطی خوبی برای توسعه صادرات کشور محسوب می‌شود، افزود: به دلیل اینکه 3 میلیون نفر از ارامنه در روسیه ساکن هستند می‌توانند رایزنی‌های اقتصادی  خوبی را در کشور روسیه انجام دهند و ارمنستان در ایجاد ارتباطی مناسب با اتحادیه اروپا نیز نقش موثری دارد.

سرگئی لاوروف: دو سال پیش توافقی در مورد برنامه هسته‌ای ایران حاصل شد که توسط شورای امنیت سازمان ملل نیز تصویب شد و همه جامعه جهانی از آن استقبال کردند. اکنون واشنگتن در حال خروج از آن است، این موضوع بار دیگر مشکل را درباره مذاکرات با آمریکا نشان می‌دهد.

رئیس مجلس شوری اسلامی گفت: ما عضو سازمان بین المللی انرژی اتمی هستیم که تاکنون 8 بار پایبندی ما را تائید کرده است اما ترامپ ادعا دارد که ایران به توافق پایبند نیست و کنگره باید تصمیم بگیرد، اگر قرار است ترامپ نظر بدهد پس سازمان انرژی اتمی چه مسئولیتی دارد.

سرگئی ریابکوف تاکید کرد که دیپلمات‌های روسی در دیدارهای آینده خود با مقام‌های ایرانی بر لزوم حفظ برجام به شکل کنونی و تداوم اجرای کامل آن تاکید خواهند کرد.

سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا: پرداخت موردی جرایم رانندگی در سایت www.rahvar120.ir طراحی شده است و هموطنان می توانند با مراجعه به این سایت نسبت به پرداخت موردی یا همان اقساطی جرایم اقدام کنند.

منابع غیر رسمی اعلام کردند که نیروهای ترکیه با 20 دستگاه تانک، 50 خودرو نظامی و 200 نیروی مسلح عازم ادلب شده اند و قرار است در 14 نقطه تعیین شده مستقر شوند.

صفحه1 از450

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։