فا

امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روز گذشته درخصوص آینده سیاسی سوریه پس از شکست گروه تروریستی داعش گفت: چه ایران و چه روسیه را پیروز نبرد زمینی بدانیم، بشار اسد به موجب حمایت آنها در قدرت می‌ماند.

علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکت های ایرباس فرانسه، آ.تی.آر فرانسه-ایتالیا و بوئینگ آمریکا برای تامین فاینانس مالی هواپیماهای جدید ایران ایر اعلام آمادگی کرده اند.

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در یک رقابت تنگاتنگ با شکست 5 بر4 مقابل لوکوموتیو روسیه به مقام نایب قهرمانی مسابقات بین المللی باشگاهی در برزیل دست یافت.

نشست اسلامی-مسیحی که با حضور جاثلیق آرام اول رهبر حوزه عالی دینی ارامنه سیلیسی و دیگر رهبران مسلمان و مسیحی لبنان برگزار شد، مخالفت خود را با تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره قدس اعلام کرد و آن را به منزله تحریک بیش از سه میلیارد انسان و به مبارزه طلبیدن آنها دانست.

۵ نامزد نهایی نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۳ ژاویه ۲۰۱۸ (سوم بهمن) اعلام خواهند شد و مراسم اعطای جوایز این رویداد مهم سینمایی نیز روز چهارم مارس (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد.

هفت ماه پس از بروز بحران در روابط قطر و برخی کشورهای عربی و تحریم آن، چند بانک خصوصی ایران بتازگی روابط کارگزاری با بانک ملی قطر (الوطنی) را ایجاد و حساب های خود را افتتاح کرده اند و آمادگی ارائه خدمات مورد نیاز تجار ایرانی و قطری را دارند.

به مناسبت افتتاح و شروع به کار کلاس آموزش زبان فارسی در مدرسه 110 ایروان، سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان روز گذشته میهمان تعدادی از کودکان و نوجوانان ارمنی مدرسه 110 ایروان بود و مرکز آموزش زبان فارسی این مدرسه نیز با حضور ایشان بازگشایی گردید.

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه فردا دوشنبه برای گفت و گو با مقام های آمریکایی درباره موضوعات منطقه ای و جهانی از جمله اجرای دقیق برجام به واشنگتن سفر می کند.

رئیس کمیسیون امور دفاعی و امنیت شورای فدراسیون روسیه به اخبار معتبر مبنی بر کمک آمریکا به تروریست های شکست خورده داعش برای سازماندهی و حمله به نیروهای دولتی سوریه اشاره کرد و گفت: مسکو به دولت قانونی سوریه برای مقابله باتروریست های مورد حمایت واشنگتن کمک خواهد کرد.

صفحه1 از498
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։