فا

فرهنگ و هنر

شنبه, 15 مهر 1396 11:12

تبریک انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان به آناهید آباد

در پی انتخاب فیلم سینمایی «یه وا» به کارگردانی آناهید آباد از سوی کشور ارمنستان برای حضور در نودمین دوره جوایز اسکار، انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان سینمای تهران این اتفاق را در پیامی به این کارگردان تبریک گفتند.

«آلیک» - در پی انتخاب فیلم سینمایی «یه وا» به کارگردانی آناهید آباد از سوی کشور ارمنستان برای حضور در نودمین دوره جوایز اسکار، انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان سینمای تهران این اتفاق را در پیامی به این کارگردان تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این پیام آمده است:

سرکار خانم آناهید آباد، سلام

می دانیم که شما اکنون دیگر پیام های شادباش بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر و سیاست ۲ کشور ایران و ارمنستان دریافت کرده اید، اما می خواهیم تا پیام ما را نه پیام تبریک بلکه سپاس رفقایتان تلقی کنید. سپاسی سرخوشانه بابت همه سال های حضور و تلاش های مفید و موثرتان در سپهر سینمای ایران و عرصه طاقت فرسای فعالیت های صنفی و سینمایی.

معرفی فیلم نفیس «یه وا» اثر ارزشمند شما از طرف کشور متمدن و صاحب هنر ارمنستان به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار، بیش از پیش رویای همیشگی همه ما را که دست یافتن به هنر اصیل و بدون مرز بوده است به واقعیت نزدیک کرد.

سرکار خانم آباد ما شما را رفیق، ثمره و حاصل عمر و فخر سینمای ایران و صنف مان و وجودتان را مایه امیدواری اهالی سینمای این مرز و بوم می دانیم.

با آرزوی درخشش پی در پی در تمامی عرصه های زندگی. 

انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان سینمای تهران

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։