فا

اجتماعی

یکشنبه, 17 دی 1396 11:56

بازدید شهردار ناحیه 1 منطقه سه تهران و هیأت همراه از کلیسای میناس مقدس

مسئولان شهرداری در این بازدید به مناسبت ایام مبارک تولد عیسی مسیح(ع) چندین گلدان درخت کاج بسیار زیبا به محوطه باز کلیسا اهدا نمودند.

دکتر اکبری شهردار ناحیه 1 تهران به همراه حضرتی مشاور و مسئول امور سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی منطقه 3 و خوش برش مشاور شهردار منطقه 3 در امور بانوان و قلمی مدیر اجتماعی ناحیه 1 شهرداری، صبح  روز یکشنبه 10 دی ماه 1396 از کلیسای میناس مقدس بازدید نمودند.

مسئولان شهرداری ضمن تبریک به مناسبت تولد حضرت عیسی مسیح(ع) و فرا رسیدن سال نو میلادی در مراسم استقبال هیأت کلیسا شرکت نموده و در محیطی بسیار صمیمی ضمن رسیدگی به مسائل کلیسا از نزدیک با پیشنهادهای هئات امنای کلیسا جهت ساخت بنای جدید در قسمت شرقی حیاط کلیسا آشنا شده و ضمن بازدید از این قسمت نقطه نظرهای سازنده خود را ابراز نمودند. سپس هیأت وارد کلیسا شده و پس از بازدید کامل از تمام قسمت های کلیسا در مراسم دعای و نیایش شرکت نمودند .

مسئولان شهرداری در این بازدید به مناسبت ایام مبارک تولد عیسی مسیح(ع) چندین گلدان درخت کاج بسیار زیبا به محوطه باز کلیسا اهدا نمودند.

اخبار مرتبط

  • تهران‌ گردی رئیس شورای شهر تهران به قسمت سبزش رسید
    تهران‌ گردی رئیس شورای شهر تهران به قسمت سبزش رسید

    تهران‌ گردی رئیس شورای شهر تهران این هفته به مناطق شمالی تهران رفت و مسجد‌ جامعی به دنبال درختان و قنات‌ های شمالی تهران گشت، اما در ادامه بازدیدهای خود را موقت نیمه‌ کاره گذاشت و به مراسم ختم یکی از زنان فوت شده در حادثه آتش‌ سوزی در خیابان جمهوری رفت.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։