فا

اجتماعی

سه شنبه, 16 بهمن 1397 14:55

دیدار فرماندهان و مسئولین مرکز تربیت و آموزشی 02 شهید انشائی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از خانوادۀ جانباز %25 ارمنی ماسیس آساطوری

سرهنگ سید خیرالله موسوی فرمانده مرکز آموزشی 02 ارتش جمهوری اسلامی ایران از جانباز %25 ارمنی ماسیس آساطوری و خانواده ایشان دیدار کردند.

سرهنگ سید خیرالله موسوی فرمانده، حجت الاسلام طالب زاده رئیس عقیدتی سیاسی و سروان محمد عبادی مسئول شعبۀ 1 ایثارگران مرکز آموزشی 02 ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه یازدهم بهمن 1397 از جانباز %25 ارمنی ماسیس آساطوری و خانواده ایشان دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ سید خیرالله موسوی فرمانده مرکز آموزش از طرف فرماندهان ومسئولین آن مرکز تبریکات سال نو مسیحی و میلاد عیسی مسیح را به کلیۀ مسیحیان جهان بخصوص  خانواده جانباز ماسیس آساطوری تبریک گفته و از خداوند بزرگ برای تمامی جانبازان دوران دفاع مقدس آرزوی سلامتی و تندرستی را خواستار  شدند.

ایشان همچنین طی اظهاراتی گفتند که بسیاری از جوانان ارمنی در آن مرکز، آموزشهای لازم را گذرانده و به مناطق مختلف کشور جهت ادامۀ دوران خدمت مقدس سربازی اعزام می گردند. ایشان در این مورد کمال رضایت و خرسندی خود را اعلام نمود. سرهنگ موسوی در ادامه از آقای ماسیس آساطوری خواستند تا مختصری در مورد نحوه مجروحیت و جانبازی خود را تعریف کند.

آقای آساطوری نیز مختصری از وقایع و اتفاقاتی  که در دوران جنگ تحمیلی و نحوۀ مجروحیت خود را که از چندین ناحیه سرو گردن دست و شکم مورد اثابت ترکش و گلوله قرار گرفته بود و همچنین صدماتی که براثرموج انفجاربر او وارد آمده بود تعریف نمود.

در خاتمه، این جانباز با هدیه و لوح تقدیر توسط آن فرماندهی محترم مورد تمجید و قدردانی قرار گرفت.

 

هیئت پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس جامعۀ ارامنه تهران

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։