فا
Items filtered by date: دوشنبه, 21 آذر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۵۸ نفر ثابت ماند.

Published in اجتماعی

طی بخشنامه قوه قضائیه که به روسای دادگستری‌های کل کشور ابلاغ شده، ماده ۸۸۱ مکرر قانون مدنی، بر پیروان ادیان الهی شناخته شده در قانون اساسی (ایرانیان مسیحی، زرتشتی و کلیمی) صدق نکرده و تقسیم ارث می‌بایست بر اساس دین سابق افراد و مطابق قوانین همان دین محاسبه و انجام شود.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای با اعمال تحریم ها علیه برخی اشخاص و نهادهای بریتانیایی، ۴ نهاد و ۱۳ شخص حقیقی بریتانیایی را در فهرست تحریم های ایران قرار داد.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اعمال تحریم علیه برخی اشخاص و نهادهای اروپا بیانیه‌ای صادر و ۵ نهاد و ۱۰ شخص حقیقی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه از وضع تحریم‌های جدید ایران علیه اتحادیه اروپا و انگلیس خبر داد و گفت: تحت تاثیر فشارهای سیاسی برای اخذ امتیازات قرار نمی‌گیریم.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه بهبود وضع معیشت مردم از اولویت‌های بودجه سال آینده است، تصریح کرد: نگاه دولتمردان به ترمیم حقوق و دستمزد باید بر مبنای دو اصل بهره‌وری و تقویت قدرت خرید مردم متمرکز باشد تا بتوان نظام عادلانه را در پرداخت‌ها رعایت کرد.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه در تداوم سیاست‌های مداخله‌جویانه غرب در امور داخلی ایران و ادعای مشارکت در جنگ اوکراین اعلام کرد که تحریم‌های ضد ایرانی جدیدی در نشست شورای وزرای امور خارجه اتحادیه وضع خواهد شد.

Published in سیاسی

مدیرکل انتخابات وزارت کشور جزئیاتی از لایحه جامع انتخابات مبتنی بر سیاست های کلی انتخابات، ابلاغی مقام معظم رهبری را تشریح کرد و گفت که این لایحه تقدیم هیات دولت شده است.

Published in سیاسی
دوشنبه, 21 آذر 1401 12:05

«سیمرغ» آماده پرواز می شود

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به این‌که «تا ۳ سال آینده در حوزه ساخت هواپیمای مسافربری به توفیقات عملی مناسبی دست خواهیم یافت»، گفت: امروز نیز هواپیمای ترابری سیمرغ مراحل تاکسی خود را گذرانده و آماده پرواز می شود.

Published in سیاسی

عفیفه عابدی گفت: طرح موضوع احداث دالان زنگزور یکی از عوامل مهم در تشدید شرایط امنیتی در قفقاز جنوبی در ماه های اخیر بوده و به نظر می رسد ترکیه و آذربایجان سناریوهای مختلفی برای دنبال نمودن این پروژه در نظر دارند و احتمالا نظامی گری نیز یکی از این سناریوها است که به ضرر همه طرف ها خواهد بود.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։