فا
Items filtered by date: دوشنبه, 28 آذر 1401 - آلیک آنلاین

انور ابراهیم نخست وزیر مالزی در نخستین جلسه پارلمان این کشور رای اعتماد مجلس را کسب کرد و با این شرایط یکپارچگی رهبری و دولت تائید شد.

Published in سیاسی

هیات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ریاست ماسیمو آپارو، معاون پادمانی رافائل گروسی مدیرکل آژانس، بامداد امروز بعد از سفر یک‌روزه، تهران را به مقصد وین ترک کرد.

Published in سیاسی
دوشنبه, 28 آذر 1401 14:53

روز بدون فوتی کرونا در کشور

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۶۴ نفر ماند.

Published in اجتماعی

امیرعبداللهیان با بیان اینکه همزمان به سفرش به اردن مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و قائم مقام وی نیز در این کشور حضور می‌یابند، گفت: تماس‌ها و گفتگوهای مسئول تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان با آقای مورا و تماس های من و آقای بورل به طور جدی در جریان است.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: آماده اعتمادسازی و همکاری در همه ابعاد و سطوح با همسایگان در منطقه و حوزه خلیج فارس هستیم تا یکبار برای همیشه تفکر تامین امینت از خارج منطقه کنار رفته و با همیاری کشورهای منطقه امنیت پایداری در منطقه به وجود آید.

Published in سیاسی

مقام‌های اوکراینی امروز اعلام کردند که به دنبال حملات هوایی امروز روسیه، به زیرساخت‌های حیاتی این کشور در منطقه کی‌یف آسیب وارد شده است. در این میان همچنین گزارش هایی از وقوع چند انفجار در کی‌یف مخابره شده است.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۳۱ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۵۵۲ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: ما امروز از توانمندی‌های بالایی برخورداریم ولی قصد تولید بمب اتم نداریم چون این سلاح را مولفه امنیت نمی‌دانیم.

Published in سیاسی

وزیر خارجه نیکاراگوئه با بیان اینکه افول ایالات متحده آمریکا نزدیک شده است، گفت: دنیا در تغییر هدف جدید به سر می‌برد و در آستانه چندجانبه‌گرایی دولت‌های مستقل است.

Published in سیاسی

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از ممنوعیت فروش روزانه طرح ترافیک در هفته پایانی آذر خبر داد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։