فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 30 آذر 1401 - آلیک آنلاین
چهارشنبه, 30 آذر 1401 15:01

یلدا مبارک

Published in عکس منتخب

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۷۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

یک دیپلمات ارشد روس امتناع آمریکا از مذاکرات احیای برجام را غیر مسئولانه توصیف کرد.

Published in سیاسی

معاون حقوقی و معاهدات مرزی فرماندهی مرزبانی فراجا با تأکید بر لزوم گسترش همکاری های مرزی میان جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، گفت: مرز میان دو کشور یکی از امن ترین و آرام ترین مرزها است و امیدواریم بتوانیم در زمینه مراودات مرزی تعامل بیشتری داشته باشیم.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهور گفت: گفت: تعطیلی مدارس به خصوص با توجه به دوره طولانی تعطیلی ناشی از شیوع کرونا، خسارات قابل توجهی به روند آموزشی وارد می‌کند و ضروری است شیوه‌هایی در کاهش مؤثر آلودگی هوا دنبال شود که در عین حال باعث آسیب به روند آموزش مدارس نشود.

Published in سیاسی

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مدارس باید در موارد نادر و حاد تعطیل شود، گفت: من یادداشتی را خدمت آقای رئیس جمهور دادم تا این تعطیلی مدارس تکرار نشود.

Published in سیاسی

شارل میشل رئیس شورای اروپا، رسوایی فساد در پارلمان اروپا را مانع تمرکز بر «بحران های انرژی و اقتصادی» که بر زندگی شهروندان اروپایی تاثیر گذاشته دانست و گفت: این رسوایی اعتبار اتحادیه اروپا را تخریب می‌کند.

Published in سیاسی

کارشناسان سازمان ملل با تاکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران به مشکلات محیط زیستی در ایران و به‌ویژه آلودگی هوا در این کشور دامن زده، خواستار برداشته شدن این تحریم‌ها شدند.

Published in سیاسی

نخستین دور گفت‌وگوی مشترک مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و کلیسای ارمنی حوزه اچمیادزین (۱ و ۲ دی‌ماه) برگزار می‌شود.

Published in فرهنگ و هنر

دبیرکل سازمان پیمان امنیت جمعی گفت، این سازمان آماده است تا در صورت تمایل ایروان، نیروهایش را به مرز جمهوری آذربایجان و ارمنستان اعزام کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։