فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 28 دی 1401 - آلیک آنلاین

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام تیم‌های ارزیاب به مناطق متاثر از زلزله ۵.۴ ریشتری در خوی خبر داد.

Published in اجتماعی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۷۲۸ نفر ماند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور فساد ستیزی در حوزه دولت و دستگاه‌های اجرایی را به معنای اصلاح بسترهای فسادزا عنوان کرد و اظهار داشت: این موضوع از برخورد با فساد نیز مهم‌تر است، زیرا با از بین رفتن بسترها حتی اگر کسی انگیزه و نیت فساد هم داشته باشد، نمی‌تواند آن را عملی کند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه آماده بررسی هرگونه پیشنهاد جدی غرب برای مذاکره درباره اوکراین است، اما تاکنون هیچ پیشنهادی وجود نداشته است.

Published in سیاسی

پلیس اوکراین از کشته شدن دستکم ۱۶ تن از جمله وزیر کشور و دو کودک و زخمی شدن ۲۲ تن دیگر در سقوط بالگرد در شهر بروواری در نزدیکی پایتخت اوکراین خبر داد.

Published in سیاسی

وزیر ارتباطات و اطلاعات گفت: از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ فردا پنجشنبه اینترنت در محدوده‌ حوزه‌های برگزاری کنکور با اطلاع قبلی به ساکنان آن مناطق قطع می‌شود.

Published in سیاسی

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت:به صراحت اعلام می‌کنیم طبق اعلام خود آژانس، هیچ فعالیت یا سایت هسته‌ای اعلام نشده‌ای در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد و تعاملات ما برقرار است و آقای گروسی برای حضور در ایران اعلام آمادگی کردند.

Published in سیاسی

وزیر کشور در واکنش به تحرکات ضدایرانی برخی اعضای پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه در فهرست گروههای تروریستی گفت: این طرح هیچ نگرانی ندارد و سپاه با قدرت به راه خود ادامه خواهد داد.

Published in سیاسی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح آزمایشی اعطای کالابرگ الکترونیکی در استان هرمزگان گفت: اگر استقبال مردم از این طرح گسترده باشد حتماً این طرح جایگزین یارانه نقدی می‌شود.

Published in سیاسی

کمیسیون اروپا اعلام کرد که اولین ذخیره استراتژیک تجهیزات و تدارکات را که در دسترس هر عضو اتحادیه اروپا در پاسخ به حوادث شیمیایی یا هسته‌ای احتمالی باشد، ایجاد خواهد کرد. این انبار در فنلاند و در دسترس کشورهای بالتیک قرار خواهد گرفت.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։