فا
Items filtered by date: جمعه, 30 دی 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۳۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

در جریان دیدار رییس سازمان توسعه تجارت و وزیر تجارت اوراسیا، متن سند مذاکرات برای آزادسازی تجارت میان دو طرف نهایی شد و چند ماه تا اجرایی شدن آن باقی مانده است.

Published in اقتصادی

اعضای ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصمیماتی برای رفع موانع پیش‌روی بانک مرکزی در زمینه اعمال مدیریت و برخورد با پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی اتخاذ کردند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: علت خشم "کلوپ جهانی تروریستها" از سپاه روشن است؛ "سپاه بزرگترین نهاد ضدتروریسم جهان" است.

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به تداوم هوای سرد در اکثر مناطق کشور تا پنج روز آینده از آلودگی هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.

Published in اجتماعی

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تصویب قطعنامه خصمانه پارلمان اروپا علیه ایران و سپاه، تلویحا از این اقدام حمایت کرد و گفت که موضع واشنگتن درباره سپاه مشخص است.

Published in سیاسی

وزیر خارجه جدید چین با تأکید بر توسعه روابط با ایران، از امیرعبداللهیان برای سفر به چین دعوت کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، حادثه دلخراش آتش‌سوزی در یکی از پایگاه‌های وزارت دفاع جمهوری ارمنستان را به خانواده‌های مصیبت دیده، دولت و مردم ارمنستان تسلیت گفت.

Published in سیاسی

رئیس جمهور توافقات ایران و روسیه برای گسترش همکاری‌ها در عرصه انرژی و ترانزیت را سازنده و مثبت توصیف و بر لزوم افزایش همکاری و هماهنگی‌های فیمابین تاکید کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։