فا
Items filtered by date: یکشنبه, 09 بهمن 1401 - آلیک آنلاین

وزیر امور خارجه با قدردانی از تلاشهای دوحه برای به نتیجه رساندن گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌ها، گفت: امروز پیام‌هایی را از طرف‌های برجامی از طریق وزیر خارجه قطر دریافت کردیم.

Published in سیاسی

خبرنگار ایرنا به جزئیات بیشتری از حمله ناکام شب گذشته به یکی از کارگاه‌های وزارت دفاع در اصفهان دست یافته که حاکی از عملکرد موفق سامانه‌های جنگ الکترونیک در مقابله با ریزپرنده‌های مهاجم است.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۷۵۹ هزار و ۴۹ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۴۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر قرار باشد علیه سپاه پاسداران اقدامی انجام شود که بر یک نهاد حاکمیتی موثر جمهوری اسلامی ایران و بخش نظامی رسمی جمهوری اسلامی ایران تاثیری بگذارد واکنش و پاسخ جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.

Published in سیاسی

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران برای وضعیت جوی این استان از امروز تا پایان هفته بارش برف و باران در استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

Published in اجتماعی

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران در دیدار با استاندار اصفهان گفت: افرادی که به اسم مسیحیت و فرهنگ اروپایی در ایران فتنه انگیزی می کنند را مسیحی به حساب نمی آوریم چون کسی که به خدای متعال اعتقاد داشته باشد نمی تواند توهین به مقدسات ادیان توحیدی را بپذیرد.

خلیفه کل ارامنه آذربایجان با محکومیت توهین به ساحت قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بر لزوم احترام به مقدسات ادیان مختلف تاکید کرد.

Published in سیاسی

کی‌یف علیه ۱۸۲ کمپانی روسی و بلاروسی و سه شخص حقیقی تحریم وضع کرده که جدیدترین اقدامات از سوی زلنسکی برای قطع ارتباطات با این دو کشور در اوکراین است.

Published in سیاسی

رؤسای مجالس ایران و الجزایر با اشاره به طراحی‌های دشمن علیه جهان اسلام و توهین به مقدسات مسلمانان، بر همبستگی و وحدت مسلمانان برای مقابله با طراحی‌های دشمن تاکید کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։