فا
Items filtered by date: یکشنبه, 30 بهمن 1401 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رئیس جمهور آذربایجان در خصوص حادثه حمله به سفارت آن کشور در تهران گفت: بهتر است از هرگونه پیش داوری، سیاسی سازی و تبلیغاتی کردن موضوع اجتناب شود.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۰۴ رسید.

Published in اجتماعی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۵۱ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۸۰۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت:چینی ها می‌دانند ایران می‌تواند امنیت انرژی را تامین کند. بنابراین امنیت تجارت و انرژی از سوی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس، دریای عمان و اقیانوس هند تاثیرگذار است. 

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اعلام بارش پراکنده و وزش باد در برخی استان‌ها، از روند افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با بیان اینکه نسخه بدون‌سرنشین هواپیمای قاهر سال آینده معرفی می‌شود، گفت: دانش قطعه‌سازی که از آن با عنوان نهضت قطعه‌سازی یاد می‌شود به تکامل رسیده و امروز می‌توانیم ۱۰ نوع موتور در کشور تولید کنیم.

Published in سیاسی

نخست وزیر عراق گفت: تلاش‌ها برای نزدیک‌تر کردن عربستان و ایران ادامه دارد و به زودی نشست هایی را که بین دو طرف متوقف شده است، از سر خواهیم گرفت.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از غرب خواست تا حمایت تسلیحاتی از اوکراین را با توجه به کمبود قابل توجه مهمات در دسترس نیروهای اوکراینی، افزایش دهد.

Published in سیاسی

رییس اتاق تبریز ظرفیت های تجاری ارمنستان را بالا دانسته و بر لزوم غافل نشدن از این ظرفیت ها تاکید کرد.

Published in اقتصادی

ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان به اروپا هشدار داد که ارسال سلاح های مرگبار بیشتری به اوکراین می تواند آن را وارد رویارویی مسلحانه مستقیم با روسیه کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։