فا
Items filtered by date: یکشنبه, 24 بهمن 1395 - آلیک آنلاین

سرگئی ریابکوف معاون وزارت خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، گفت: اراده مردم و مسئولان ایران شکست دادنی نیست و جمهوری اسلامی هر گونه آزمون سختی را پشت سر گذاشته است.

Published in سیاسی

چهلمین دوره این رقابت ها در تهران با حضور 27 بازیکن از قاره اروپا، 12 بازیکن از قاره آسیا، 8 بازیکن از قاره آمریکا، سه بازیکن از قاره آفریقا به همراه نایب قهرمان جهان، نفر سوم و چهارم دوره قبل این رقابت ها، قهرمان جوانان جهان در سال 2014 و 2015، شش نفر نخست رنکینگ جهانی و دو بازیکن سهمیه میزبان برگزار می شود.

Published in ورزشی

ایران 25 دسامبر 1991 (سه روز پیش از تائید رسمی فروپاشی شوروی) استقلال ارمنستان را به رسمیت شناخت و 45 روز بعد نیز براساس بیانیه امضا شده تهران، برقراری مناسبات دوستانه و مبتنی بر حسن همجواری بین دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.

Published in سیاسی

سرکیسیان در پیام خود که دیروز اعلام شد، پیروزی حرکت مردم ایران در سال 1979 را تبریک گفته است.

Published in سیاسی

وزیر اطلاعات: اطلاعات اولیه نشانگر تدارک و تهیه سلاح کلاشنیکف و سایر تجهیزات تروریستی برای اجرای چند عملیات تروریستی (از نوع انغماسی) در تهران و بعضی از شهرهای کشور تحت هدایت مستقیم افرادی مستقر در برخی کشورهای همسایه می باشد که اقدام قانونی برای پیگیری آن در دستور کار قرار دارد.

Published in سیاسی

حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین با اشاره به رأی مثبت جمهوری اسلامی ایران به عضویت سوئد در شورای امنیت سازمان ملل، افزودند: شورای امنیت ظرفیت مهمی است که متأسفانه زندانیِ برخی قدرتهای بزرگ شده است اما در عین حال می‌توان با ایفای نقشی سازنده، در جلوگیری از اِعمال استانداردهای دوگانه از سوی این نهاد تلاش کرد. 

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։