فا
Items filtered by date: دوشنبه, 25 بهمن 1395 - آلیک آنلاین

مجید مشکی با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه 1 سیمای ملی جمهوری ارمنستان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی تشریح و به سووالات مطروحه پاسخ داد.

Published in سیاسی

چهلمین دوره رقابت های شطرنج قهرمانی بانوان جهان در تهران با حضور 27 بازیکن از قاره اروپا، 12 بازیکن از قاره آسیا، 8 بازیکن از قاره آمریکا، سه بازیکن از قاره آفریقا به همراه نایب قهرمان جهان، نفر سوم و چهارم دوره قبل این رقابت ها، قهرمان جوانان جهان در سال 2014 و 2015، شش نفر نخست رنکینگ جهانی و دو بازیکن سهمیه میزبان برگزار می شود.

Published in ورزشی

سفیر فرانسه در تهران افزود: مسئولیت اجرای برجام به عهده همه طرف ها است و تلاش می کنیم سهم خود را به بهترین شکل انجام دهیم و با تلاش های دیپلماتیک وارد تجارت بلند مدت شویم.

Published in سیاسی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان از حزب دمکرات‌ مسیحی و هورست زی هوفر، رئیس حزب سوسیال ‌مسیحی آلمان از ریاست جمهوری اشتاین ‌مایر اعلام حمایت کرده‌اند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه روسیه بار دیگر موضع این کشور مبنی بر لزوم تداوم همکاری با ایران علیه تروریسم و ایجاد جبهه واحد جهانی علیه تروریست ها را تکرار کرد. 

Published in سیاسی

بروجردی: از آنجایی که محرمانه نگه داشتن اطلاعات هسته ای ایران بر عهده آژانس بین المللی انرژی اتمی است، اگر این اسناد از سوی ترامپ منتشر شود آژانس باید پاسخگوی نقض عهد خود به ایران باشد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։