فا
Items filtered by date: سه شنبه, 26 بهمن 1395 - آلیک آنلاین

آمانو در مصاحبه با آسوشیتدپرس تاکید کرد که ذخایر اورانیوم با غنای پایین ایران همچنان با سطحی که در توافق هسته ای قید شده است، مطابقت دارد.

Published in سیاسی

خوشرو: جهان امروز با خطر فزاینده حملات نیروهای تروریستی و افراطی روبرو است و هیچ کشوری از این تهدید جهانی در امان نیست.

Published in سیاسی

سگ ها پس از هر عملیاتی که به شکست بیانجامد، باید از نظر جسمی و روانی بازیابی شوند، در غیر این صورت به دلیل خستگی و سرخوردگی قابلیت های خود را از دست می دهند.

Published in اجتماعی

هشتاد و چهارمین داربی پایتخت با نتیجه ۲- ۳ به سود استقلال به پایان رسید.

Published in ورزشی

پیش از این، در میان هنرمندان موسیقی ایران، تنها استاد محمدرضا شجریان و حسین علیزاده برای آلبوم‌های «فریاد» و «بی تو به سر نمی‌شود»، کاندیدای دریافت جایزه «گرمی» شده بودند و نام هیچ موزیسین ایرانی در میان برندگان جوایز «گرمی» (حتی گروهی) نبود اما کیهان کلهر این طلسم را شکست.

Published in فرهنگ و هنر

رئیس جمهوری اسلامی ایران برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز چهارشنبه 27 بهمن ماه به این کشورها سفر می کند.

Published in سیاسی

آتش بس فراگیر کنونی از 10 دی ماه با طراحی ایران، روسیه و ترکیه سه کشور پشتیبان مذاکرات آستانه برقرار شده که در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل نیز مورد تائید قرار گرفته است.

Published in سیاسی

شمخانی در دیدار ژان اسلبورن وزیر امور خارجه لوکزامبورگ با استقبال از گسترش همکاری ها بلند مدت و پایدار میان دو کشور در موضوعات مختلف به ویژه درحوزه های اقتصادی، بانکی و بیمه بر اهمیت تعیین ساز و کارهای اجرایی توافقات میان ایران و لوکزامبورگ تاکید کرد. 

Published in سیاسی

در این جلسه سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و جمعی دیگر از معاونان وزیر امور خارجه حضور خواهند داشت.

Published in سیاسی

گفته می شود روابط شخصی مایکل فلین با مقام های روسی و گفت وگوها درباره تحریم های آمریکا علیه روسیه از موضوعات جنجال برانگیز علیه فلین بوده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։