فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 27 بهمن 1395 - آلیک آنلاین

روزنامه جروزالم پست با اشاره به همکاری اطلاعاتی ترکیه و اسرائیل علیه ایران نوشت ازسرگیری روابط نظامی این دو در آینده نزدیک غیرمحتمل است.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 27 بهمن 1395 13:28

پاسخ منفی و فوری روسیه به ترامپ

روسیه با اعلام اینکه «کریمه بازپس دادنی نیست»، دیدگاه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر مالکیت اوکراین بر این شبه جزیره را قاطعانه رد کرد.

Published in سیاسی

هواپیمای مسافربری امبرائر 195 معروف به ئی- جت (E-Jet) از هواپیماهای جت به نسبت کوچک مسافربری دو موتوره برزیلی هستند که در شرکت امبرائر برزیل طراحی و تولید می‌شوند. این هواپیما برای نخستین بار در سال 2002، سری 170 این هواپیما به پرواز درآمد و تا سال 2013 بیش از یک هزار فروند از این هواپیماها در این کشور تولید شده است.

Published in اقتصادی

نورا اَریسیان: غرب هرچه می‌خواهد بگوید، اما مقاومت باقی و پاینده است، وطن‌دوستی ادامه دارد، معتقدم آینده از آن کسانی است که پرچم مقاومت و دوستی وطن را در دست داشته باشند.

Published in سیاسی

در ادامه سفیر کشورمان در ارمنستان با اشاره به تلاشهای زیادی که برای ایجاد دفاتر حلال و استاندارد از طرف سفارت در ایروان شده است برهمکاری نزدیک دو کشور جهت اجرایی کردن این موضوع تاکید کرد.

Published in سیاسی

سفیر کشورمان با اشاره به امضای یادداشت تفاهم همکاری بین دو استان در سفر اخیر رییس جمهوری به ارمنستان، خواستار توسعه همکاری‌های بین استانی در بخش های کشاورزی، دامپروری، پرورش ماهی، توسعه گردشگری و برگزاری هفته‌های فرهنگی شد.

Published in سیاسی

سردار میرزایی جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران نیز نقش محوری اینترپل در برقراری ارتباط میان بخش های مختلف پلیس تخصصی دو کشور را مهم و ارزشمند خواند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։