فا
Items filtered by date: شنبه, 30 بهمن 1395 - آلیک آنلاین

در این اجلاس  موضوعات مهم بین المللی از جمله آینده ناتو، نظم جهانی،  امنیت انسانی، تروریسم و افراط گرائی، مسائل منطقه ای شامل آسیای جنوب شرقی و شبه جزیره کره، جهان عرب، سوریه و اکراین در قالب جلسات عمومی مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

Published in سیاسی

اکنون گردشگران ایرانی که بخواهند به این کشور سفر کنند باید چیزی حدود ۲۰ دلار هزینه برای ویزا بدهند و سه تا چهار روز کاری نیز زمان بگذارند.

Published in سیاسی

مقام های اتحادیه اروپا و آژانس بین المللی انرژی جمعه شب با صدور یک بیانیه مشترک بر حمایت از برجام در حوزه اختیارات خود تاکید کردند.

Published in سیاسی

موگرینی با تاکید بر اهمیت پایبندی تمام طرف ها به تعهدات خود در قالب برجام گفت که این توافق اکنون در مسیر پیش بینی شده حرکت می کند.

Published in سیاسی

این ششمین قهرمانی پیاپی تیم ملی کشتی آزاد از سال 2012 تاکنون است. تیم ملی ایران پیش از این هفت مرتبه در سال های 1996 تهران، 2006 ساری، 2012 باکو، 2013 تهران، 2014، 2015 و 2016 لس آنجلس عنوان قهرمانی را کسب کرده بود و 11 مرتبه هم نایب قهرمان شده بود.

Published in ورزشی

در مذاکرات سردار مرتضی میرزایی جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و سرلشکر هونان بوغوسیان قائم مقام رئیس پلیس جمهوری ارمنستان، راههای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و انتقال تجربیات جمهوری اسلامی در این زمینه بررسی شد.

Published in سیاسی

در مذاکرات سردار مرتضی میرزایی جانشین فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و سرکیس مارتیروسیان رئیس پلیس شهر ایروان پایتخت ارمنستان بر لزوم تبادل تجربیات ضد جرائم تاکید شد.

Published in سیاسی

موفق رئیس اتاق صنعت، معدن و تجارت استان البرز دستاوردهای سفر رئیس جمهوری ایران به ارمنستان را سبب ساز توسعه همکاری های دو کشور بویژه در حوزه بین استانی خواند.

Published in اقتصادی

ارمنستان تنها کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا است که مرز زمینی با ایران دارد و از این رو می تواند، گذرگاه انحصاری ارتباط جاده ای و ریلی در همکاری های بازرگانی و ترانزیتی اعضای این اتحادیه با جمهوری اسلامی باشد.

Published in اقتصادی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։