فا
Items filtered by date: یکشنبه, 01 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

ویگن سرکیسیان: ایران همیشه دوست ارمنستان بوده و ایروان و تهران توانسته اند، روابط حسن همجواری را بر اساس احترام متقابل برقرار کنند و ادامه دهند.

Published in سیاسی

علاقه مندان می توانند برای  بازدید از این رویداد به جز روزهای شنبه از ساعت شانزده تا بیست به خیابان کریم خان زند، ابتدای شهید عضدی (آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک هفت، گالری «آ» مراجعه کنند.

Published in فرهنگ و هنر

محمدجواد ظریف در سخنان خود در پنجاه و سومین اجلاس بین‌المللی مونیخ، اظهار کرد: جنگ در عراق، سوریه و بحرین راه حل نظامی ندارد و تمام این نزاع‌ها راه‌حل سیاسی دارد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: ارائه پیش نویس قطعنامه حقوق بشری موضوع جدیدی نیست و ارتباطی با سفر نخست وزیر سوئد به کشورمان ندارد.

Published in سیاسی

لاوروف: «برنامه مشترک جامع هسته‌ای که برای حل و فصل مسائل پیرامون برنامه هسته‌ای ایران مورد توافق جامعه بین‌الملل قرار گرفته، به قوت خویش باقی می‌ماند و طرف آمریکایی نیز به مشارکت در طرح کنترل این سند بین‌المللی به همراه دیگر شرکت کنندگان در این توافقنامه ادامه خواهد داد».

Published in سیاسی

ترامپ در میتینگ هوادارنش با بیان این مطلب، تاکید کرد: پس از رای دادگاه، کاخ سفید در حال تنظیم فرمان اجرایی جدید برای جایگزین فرمان قبلی است.

Published in سیاسی

فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از آغاز صفحه جدید در عملیات "نینوا می‌آییم" با هدف آزادسازی غرب موصل خبر داد.

Published in سیاسی

گوترش نیز با اشاره به توافق هسته‌ای بین ایران و ١+٥، برجام را عامل مهمی در صلح و ثبات بین المللی دانسته و حمایت خود و سازمان ملل متحد را از استمرار آن اعلام داشت.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։