فا
Items filtered by date: دوشنبه, 02 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

سالهای گذشته پر از شواهد کافی است که نشان می دهد ارتباطات سیاسی، نظامی و اقتصادی که روسیه و ایران در طول بیست و پنج سال گذشته ایجاد کرده اند، بسیار انعطاف پذیر است. امروز هم منطقی است که باور کنیم مشارکت راهبردی میان دو کشور قدرتمندتر از قبل است.

Published in سیاسی
دوشنبه, 02 اسفند 1395 14:48

بارش برف در مشهد

Published in عکس منتخب

در این دور از گفت‌وگوها، اساتید و علمای دانشگاه‌ها و حوزه از جمله یونس نوربخش، استاد دانشگاه تهران، محمد باقر طالبی‌دارابی، استاد دانشگاه ادیان و مذاهب، عارف‌زاده، استاد دانشگاه ادیان و مذاهب، اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران و طوبی کرمانی، استاد دانشکده الهیات دانشگاه تهران حضور می‌یابند.

Published in اجتماعی

در ادامه جلسه، هیات وزیران با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر صدور مجوز امضای موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی «نوردوز – مغری» موافقت کرد.

Published in سیاسی

ظریف در ادامه این جلسه در پاسخ به خبرنگار 'واشنگتن پست' درباره تهدیدات دولت ترامپ علیه ایران و تاثیر آن بر برجام ، گفت: درباره تهدیدات آمریکا من توییت کرده ام چنانکه توییت کردن این روزها مُد است!

Published in سیاسی

نمایندگان در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی با 74رای موافق، 176رای مخالف و 5 رای ممتنع از مجموع 255 رای ماخوذه مخالفت خود را با استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اعلام و بر ادامه فعالیت وی در این وزارتخانه موافقت کردند.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی: آنها باید بدانند که بی ثباتی و ناامنی در منطقه مقصری جز آنها و برخی دیگر از کشورهای متوهم ندارد.

Published in سیاسی

در این اجلاس موضوعات مهم بین المللی از جمله آینده ناتو، نظم جهانی، امنیت انسانی، تروریسم و افراط گرایی، مسائل منطقه ای شامل آسیای جنوب شرقی و شبه جزیره کره، جهان عرب، سوریه و اوکراین بررسی می شود.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هم سویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران امری تصادفی نیست؛ شواهد و قرائن زیادی حکایت از هماهنگی های این دو رژیم در پرونده های منطقه ای دارد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։