فا
Items filtered by date: سه شنبه, 03 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

جمهوری اسلامی ایران تلاش خود را بر حل مشکلات امنیتی و بی ثباتی ها در منطقه از راه گفت و گوی درون منطقه ای و با استفاده از توان کشورهای منطقه معطوف کرده است. با این وجود برخی کشورهای منطقه با کوبیدن بر طبل اختلاف ها و اتهام زنی های واهی علیه ایران به بلندگوی رژیم صهیونیستی تبدیل شده اند.

Published in سیاسی

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات آلوده، با اذن خدای متعال و یاری او بسته خواهد شد.

Published in سیاسی

رايزن فرهنگي كشورمان در سخنان خود، از برپایی نمایشگاه تخصصی کودکان و نوجوانان در ارمنستان با کیفیتی مطلوب، تقدیر كرد.

Published in فرهنگ و هنر

اسقف اعظم سیبوه سركیسیان، خلیفه ارامنه تهران در سخنرانی خود در آیین افتتاح ششمین دور گفت‌وگوی دینی ایران و كلیسای ارتدكس یونان با یادآوری شركت خود در نخستین دور این گفت‌وگوها در سال 1992 میلادی، گفت: رهبران دینی وظیفه دارند تا مقابل خشونت و رشد آن ایستادگی كنند و همزیستی مسالمت‌آمیز و شكیبایی را به وجود بیاورند و مقابل تنفر بایستند.

وزیر امور خارجه ارمنستان گفت: یک گام مهم در این راستا، لغو ویزا میان دو کشور بود که روابط تجاری و اقتصادی دو جانبه را عمیق‌تر خواهد کرد.

Published in اقتصادی

چورکین از سال 2006 نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل بود و از دیپلمات های مشهور این کشور محسوب می شد که دارای محبوبیت بالایی بود.

Published in سیاسی

سرکیسیان گفت: یکی از عوامل مهم در تأمین امنیت ارمنستان، اتحادی راهبردی است که میان این کشور و روسیه تشکیل شده که دارای سابقه‌ای طولانی است.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران نیز دیروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در واکنش به اظهارات بی اساس مقامات ترک درباره ایران گفت که ایران در این زمینه صبور است، ولی صبوری هم حدی دارد.

Published in سیاسی

معاون وزیر نفت از حضور تیم توتال در تهران و ادامه مذاکره با این شرکت خبر داد.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։