فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 04 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران که به همراه کشیش آریستاگیس شاه میریان در این اجلاس حضور یافته بوده در دیدار با مقام معظم رهبری سلام های گرم جاثلیق آرام اول را به ایشان ابلاغ کرد. حضرت آیت اله خامنه ای مقام معظم رهبری نیز به نوبه خود از خلیفه ارامنه تهران خواست تا سلام و درود گرم او را به جاثلیق آرام اول و ملت ارمنی منتقل نماید.

علی اکبر ولایتی عصر دیروز در حاشیه دیدار هدیه عباس رئیس مجلس سوریه در جمع خبرنگاران در مورد ترکیه و اظهارات مقامات این کشورعلیه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه آثار کودتا هنوز در ترکیه مشهود است، اظهارکرد: ترکیه به هیچ کدام از اهدافی که در مورد سوریه اعلام کرده بود نرسیده است؛ آنها انتظار داشتند بیایند در دمشق و درمسجد اموی نماز بخوانند. این انتظارات برآورده نشد و هیچگاه هم محقق نخواهد شد و برنده نهایی ملت و دولت سوریه هستند.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 04 اسفند 1395 12:18

فراخوان عکاسی از کلیساهای ارس

مهدی عباسی: به مناسبت عید نوروز 1396 نمایشگاه عکس کلیساهای ثبت جهانی شده منطقه در محل کلیسای سنت استپانوس برپا خواهد شد.

Published in فرهنگ و هنر

سفیر ارمنستان در ایران از سفر نخست وزیر این کشور در آینده ای نزدیک به ایران خبر داد و گفت: در صورت فراهم شدن شرایط، این سفر ممکن است در روزهای پایانی سال و قبل از تعطیلات عید نوروز انجام شود.

Published in اقتصادی

سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان اعلام کرد: توافق هسته ای بین ایران و 1+5 یکی از بهترین توافق های بین المللی است.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی: سفر رئیس جمهوری اگرچه در پاسخ به دعوت پادشاه عمان و امیر کویت و تنها به دو کشور از حوزه خلیج فارس صورت گرفت، اما نشانه آن بود که ایران آمادگی دارد تعاملات خود را با کشورهای این حوزه در صورت آمادگی آنها و خواست متقابل، بهبود بخشیده و گسترش دهد.

Published in سیاسی

نعلبندیان: بدون شک توافق لغو روادید میان ایران و ارمنستان تاثیر بسزایی بر گسترش هرچه بیشتر این همکاری ها دارد.

Published in اقتصادی

سفارت ایران در ارمنستان روز سه شنبه در این باره اعلام کرد: در مرحله جدید هشت ایرانی که در ارمنستان زندانی هستند تا پایان سال 95 به کشور منتقل می شوند.

Published in اجتماعی

الهام علی‌اف رئیس جمهوری آذربایجان دیروز همسرش مهربان علی اوا را که پیشتر به عنوان قانون گذار فعالیت کرده و در گذشته نیز مدیریت یک خیریه را بر عهده داشته در سمت معاون اول رئیس جمهور منصوب کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։