فا
Items filtered by date: شنبه, 07 اسفند 1395 - آلیک آنلاین

وزیر خارجه روسیه امروز طی سخنانی گفت که در حال حاضر هیچ جایگزینی برای قالب ریاست مشترک مذاکرات گروه مینسک در خصوص مساله قره باغ وجود ندارد.

Published in سیاسی

کاراپتیان با تاکید بر اینکه مذاکرات در گرجستان بسیار اثربخش بود، گفت: در تمامی زمینه ها به توافق رسیدیم و قرار شد به همکاری های اقتصادی کیفیت منطقه ای تازه ای ببخشیم تا بتوانیم به صورت مشترک وارد بازار بزرگ جهانی شویم.

Published in اقتصادی

 اصغر فرهادى، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگى از خود و فیلم «فروشنده» براى شرکت در مراسم اسکار به آکادمى معرفى کرد.

Published in فرهنگ و هنر

وزیر دفاع ارمنستان گفت: سیاست های ترکیه در قفقاز مخرب و علیه منافع منطقه هدف گیری شده است.

Published in سیاسی

تازه ترین آمارها نشان می دهد، جمهوری آذربایجان بین سال های 2016-2012 در مقایسه با مقطع زمانی 2011-2007 حدود 75 درصد یا 20 برابر بیشتر از ارمنستان تسلیحات وارد کرده است.

Published in سیاسی

گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره راستی آزمایی و رصد جمهوری اسلامی ایران پیرو قطعنامه 2231 (2015) شورای امنیت سازمان ملل در شش بند تصریح شده است.

Published in سیاسی

دبیرکل سازمان امنیت و همکاری اروپا با تاکید بر این که نیاز مبرم به تحرکی در حل سیاسی مناقشه قره باغ است، گفت که مشکل عمده در این زمینه نبود این تحرک است.

Published in سیاسی

وزیر دفاع ارمنستان در اظهاراتی گفت: همکاری ارمنستان با ناتو هرگز و هرگز علیه منافع اتحاد راهبردی ما با روسیه نبوده و نخواهد بود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։